گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی OneeChanbara Origin منتشر شد

اخبار بازی
تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی OneeChanbara Origin منتشر شد

استودیوی تم‌سافت (Tamsoft) در جدیدترین خبر خود تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی OneeChanbara Origin را در دسترس علاقه‌مندان قرار داد که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

OneeChanbara از سری بازی‌های ژاپنی به سبک اکشن است و تاکنون شاهد عرضه و موفقیت نسخه‌های متنوعی از آن برروی کنسول‌ها مختلف بوده‌ایم. اولین نسخه از این بازی در سال ۲۰۰۴ برای پلی‌استیشن ۲ منتشر شد و به محبوبیت بالایی هم دست یافت. جدیدترین نسخه‌ی این بازی تحت عنوان OneeChanbara Origin امسال به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت.

اگر از طرفداران بازی‌های زامبی محور هستید، این عنوان تا حدود زیادی رضایت شما را جلب خواهد کرد. این بازی داستان دو خواهر در شهر توکیو را روایت می‌کند که به دنبال پدر خود هستند. جهان این عنوان از زامبی‌های مختلف پر شده است و همین مسئله کار شما را دشوار خواهد کرد. با کسب مهارت‌های گوناگون به جنگ با زامبی‌ها رفته و تجربه‌ی یک بازی جذاب و مهیج را برای خود به ارمغان آورید. در مراحل ابتدایی این عنوان شما کار سختی برای از بین بردن دشمنان خود ندارید و زامبی‌های مبتدی به راحتی مغلوب خواهند شد اما با پیشرفت و گذراندن چالش‌های مختلف، بازی به مراتب دشوارتر شده و با غول‌ها و زامبی‌های سرسخت‌تری مواجه خواهید شد.

هنوز تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص نیست اما به نظر می‌رسد که این خبر به‌زودی از سوی سازندگان منتشر شود. در ادامه می‌توانید تصاویر جدید مربوط به این عنوان را مشاهده کنید.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
نظرات

  1. Emad_H_93 گفت:

    این بازی رو بخاطر شخصیت اصلی جذابش حتما میگیرم! Grin

    3Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت