تریلری جدید از بازی Those Who Remain منتشر شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۵

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی تریلری جدید از بازی ترسناک Those Who Remain منتشر شده که جزئیات هیولاهای موجود در بازی را به تصویر می‌کشد.

بازی Those Who Remain در سال گذشته‌ی میلادی به طور رسمی توسط استودیو بازی‌سازی کمل ۱۰۱ (Camel 101) معرفی شد و اعلام گردید که این اثر در سال آینده به دست کاربران می‌رسد. مدت زمانی از این موضوع گذشته و ما تا به حال شاهد انتشار جزئیات جدیدی از این بازی نبودیم. اکنون در جریان جدیدترین اخبار، تریلری تازه از بازی ترسناک Those Who Remain منتشر شده که می‌توانید در آن به مشاهده‌ی جزئیات محیط و هیولاهای موجود در بازی بپردازید.

از همان لحظات اولیه‌ی تریلر، حس ترس و ناامیدی به کاربر منتقل می‌شود تا سعی داشته باشد برای فرار از ترس، خود را پنهان کند. سپس شاهد صحبت‌های مفهومی و البته ساده‌ی شخصیت اصلی بازی هستیم که در باره‌ی هیولاها اطلاعاتی را ارائه می‌دهد. طبق گفته‌های این شخصیت، هیولاها از دوران بچگی او تا به حال، وی را همراهی کرده و آنان از بزرگ‌ترین ترس‌های زندگی او بوده‌اند. البته در همان زمان، مادر که مثل همیشه نقش یک فرشته‌ی نجات را ایفا می‌کند، توضیح داده که این هیولاها وجود خارجی ندارند و ساخته‌ی ذهن کودک هستند. برعکس این موضوع، شخصیت اصلی بازی با قاطعیت می‌گوید که این هیولاها و شیاطین وجود دارند و او می‌تواند به راحتی آن‌ها را مشاهده کند.

اتفاقات بازی در شهر Dormont واقع در آمریکا جریان خواهد داشت و جزئیات این شهر در تریلر مذکور، قابل مشاهده است. با به تصویر کشیده شدن جزئیات این شهر، می‌توانید به خوبی این موضوع را درک کنید که چرا شخصیت اصلی ما، تا این حد از این هیولاها می‌ترسد. در واقع آن‌ها همه جا هستند و در مسیرهای مختلفی تردد می‌کنند. فردی که به آن‌ها نزدیک شود، مرگ را انتخاب کرده و در عین حال، دیگر افراد هم مورد اذیت و آزار قرار می‌گیرند. هیولاها و شیاطین با طراحی‌های متفاوتی در بازی حضور دارند که هریک را از نظر اندازه، قدرت و ترسناک بودن، از دیگری متمایز می‌کند. با تماشای این تریلر، متوجه شدیم که بازی از سیستم مبارزاتی خاصی پیروی نمی‌کند و تنها راه پیشروی در گیم‌پلی، فرار و البته پنهان شدن خواهد بود.

طبق گفته‌ی سازندگان، سیستم پازل و معماها در بازی Those Who Remain پیاده سازی شده و برای مثال یکی از آن‌ها در این ویدئو قابل مشاهده است. سیستم کارکرد آن‌ها به این صورت خواهد بود که دریچه‌هایی در محیط بازی ایجاد می‌شود و کاربر را به محیطی شبیه به محیط قبلی منتقل می‌کند. حال هر اتفاق و انتخابی که در یکی از این دو محیط صورت بگیرد، برروی دیگری تاثیر می‌گذارد و می‌تواند به خوبی کاربران را به چالش بکشد. در این بازی، می‌توانید انتخاب متفاوت و مختلفی داشته باشید که هریک، در داستان بسیار تاثیرگذار خواهند بود. به عنوان مثال شخصیت اصلی بازی برروی چالش‌ها و جزئیات موضوعاتی مثل قتل و خودکشی، خیانت و زورگویی تمرکز دارد.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی Those Who Remain را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

عنوان Those Who Remain در تاریخی نامشخص از سال جاری میلادی، به دست کاربران رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ می‌رسد.

0
0

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.