با خرید نینتندو سوئیچ ۳۵ دلار اعتبار eShop کسب کنید

۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰

شرکت نینتندو همواره در حال جذب مخاطبان جدید برای کنسول نینتندو سوئیچ است، پس اگر تا کنون فرصت فکر کردن به خرید جدیدترین کنسول نینتندو را نداشته‌اید، شاید پیشنهاد جدید این شرکت شما را ترغیب کند!

کنسول قابل حمل نینتندو سوئیچ طی دو سال اخیر فروش مناسبی را برای شرکت نینتندو داشته است، به طوری که طی این چند سال اخیر توانسته رقمی معادل ۲۲ میلیون نسخه در سراسر عرضه کند. این موفقیت بزرگی برای نینتندو محسوب می‌شود چرا که این شرکت دوباره توانسته به میدان رقابت بازگردد و افراد زیادی را جذب بخش سخت‌افزار و بازی‌های رایانه‌ای خود کند. هم‌اکنون نینتندو پیشنهاد جدیدی برای شما دارد. یک انگیزه برای خرید کنسول سوئیچ!

در تاریخ ۲۶ بهمن (۱۵فوریه)، شرکت نینتندو باندل جدیدی را به بازار عرضه خواهد کرد که تغییر فاحشی نسبت به دیگر بسته‌های این کنسول نخواهد داشت. با این تفاوت که  همراه با این باندل شما کدی دریافت خواهید کرد، با وارد کردن آن در فروشگاه نینتندو (eShop)، مبلغی به میزان ۳۵ دلار دریافت می‌کنید و با استفاده از آن می‌توانید به خرید انواع بازی‌‌ها‌ و برنامه‌های فروشگاه برای کنسول خود بپردازید و در انتها از تخفیفات و پیشنهادات ویژه‌ی آن استفاده کنید. قیمت این باندل ۲۹۹ دلار خواهد بود که با توجه به اعتبار ۳۵ دلاری آن، ترغیب کننده به نظر می‌رسد.

اگر هنوز هم با وجود پیشنهاد ویژه‌ی نینتندو، انگیزه‌ای برای خرید کنسول سوئیچ ندارید، بهتر است نگاهی به لیست عناوین جذاب این کنسول پرتابل داشته‌ باشید و بار دیگر تصمیم خود را بررسی کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Sir Sonic گفت:

  هیچی این باندل ها رو میارن تو ایران، گیفت کارت توش رو می کنن با همون قیمت ۳۰۰ دلار می کنن تو پاچه مون
  خوشا به حالمون

  0
  0
 • آقای خوشاوی ممنون از پوشش خبریتون. اگه امکانش هست مقاله ای جامع از قیمت کنسول نینتندو سوئیچ و همینطور نحوه ی عرضه ی بازی هاش و در دست رس بودن یا نبوندش تو بازار ایران تهیه کنید… بنظرم بازی باز های ما خیلی مشتاق باشن که بیشتر و واضح تر با این کنسول دوست داشتنی آشنا بشن… گیمفا بهترین سایت واس این کاره… با تشکر

  0
  0