بازی The Stillness of the Wind برای رایانه‌های شخصی منتشر شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

سازندگان The Stillness of the Wind اعلام کردند که این بازی هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است تا شاهد عرضه‌ی یکی دیگر از عناوین شبیه‌سازی کشاورزی باشیم.

عناوین شبیه‌سازی شده از گذشته تاکنون طرفداران خاص خود را داشته است و در این بین بازی‌های به سبک کشاورزی را می‌توان یکی از محبوب‌ترین‌ها دانست. Farming Simulator 19 یکی از برترین‌های این سبک است که به تازگی در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته و نقدها و نمرات خوبی را هم دریافت کرده است. اخیرا عنوان دیگری با نام The Stillness of the Wind در اختیار دارندگان رایانه‌های شخصی قرار گرفته است که تجربه‌ی لحظاتی لذتبخش از کشاورزی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

به طور کلی می‌توان نتیجه گرفت که با عنوانی متفاوت نسبت به سایر بازی‌های کشاورزی روبه‌رو هستیم. این بازی داستان زندگی ساده‌ی روستایی را روایت می‌کند که در آن باید به مردم در کشاورزی کمک کرده تا به موفقیت و سود بالا دست یابند. یکی از تفاوت‌های شاخص این بازی این است که بازی‌بازان علاوه‌بر کشاورزی می‌توانند به کار دامپروری نیز بپردازند. The Stillness of the Wind هم‌اکنون با قیمت ۱۱ دلار قابل خرید است و به علاقه‌مندانی که این بازی را تا تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ (۱۴ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) خریداری کنند، ۱۵ درصد تخفیف داده خواهد شد. گفتنی است که احتمال انتشار به‌روزرسانی با ویژگی‌ها مختلف و جذاب در آینده‌ای نزدیک برای این عنوان وجود دارد.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید