ویدئویی ۱۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Atomic Heart منتشر شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

به تازگی ویدئویی ۱۰ دقیقه‌ای از گیم پلی بازی Atomic Heart منتشر شده که ما را بیش از پیش با جزئیات این عنوان آشنا می‌کند.

بازی Atomic Heart در دسته‌ی عناوین شوتر اول شخص قرار می‌گیرد که قبل‌تر توسط استودیو بازی‌سازی ماندفیش (Mundfish) معرفی شد. از آن زمان تا حالا، ما تنها شاهد انتشار چندین تریلر محدود و کوتاه از بازی بودیم و به نظر می‌رسید که سازندگان میل زیادی به انتشار جزئیات بیشتر نداشتند. حال در جریان جدیدترین اخبار این اثر، یک تریلر جدید ۱۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی Atomic Heart منتشر شده که اکنون می‌توانید به خوبی با دنیای این بازی آشنا شوید.

در ابتدا باید ذکر کنیم که اتفاقات بازی Atomic Heart در شوروی سابق جریان خواهد داشت و کاربران در نقش شخصیت P-3 قرار می‌گیرند. المان‌های علمی تخیلی زیادی در این بازی پیاده‌سازی شده و داستان آن در دهه‌ی پنجاه میلادی دنبال می‌شود. در بخش‌های اولیه‌ی این تریلر، شاهد جست و جو و به اصطلاح چرخیدن شخصیت اصلی بازی در محیط آن هستیم که از این طریق می‌توانید با جزئیات بیشتر محیط و دنیای آن آشنا شوید. به نظر می‌رسد که بازی از دنیای بسیار بزرگ و گسترده‌ای برخوردار است که هر بخش از آن، ماموریت‌ها و مفاهیم تازه‌ای را به دنبال دارد. در ادامه، شاهد تعدادی ربات کوچک جدید در محیط بازی هستیم که به ربات‌های موجود در عنوان تحسین شده‌ی Nier Automata شبیه هستند. در رابطه با سلاح‌ها، مشخص شده که بازی از انواع مختلف سلاح‌های سرد و گرم پشتیبانی می‌کند. البته که نباید در محیط اتمی، خطرناک و محدود این بازی، انتظار آتش بازی و به راه انداختن نبردها و انفجارهای مختلف را داشته باشید. از سویی دیگر، بخش مخفی‌ کاری در گیم‌پلی بازی بسیار تاثیرگذار خواهد بود و می‌توانید در اکثر مواقع، از این روش استفاده کنید. به طور دقیق‌تر کاربران برای به اتمام رساندن یک مرحله یا ماموریت، می‌توانند روش‌های متفاوتی را به کار بگیرند. کاربرد سلاح‌های سرد، در روش مخفی کاری به طور کامل نشان داده می‌شود. در بخش‌های دیگر این ویدئو، شاهد یک زیپ‌لاین مخصوص برای جا به جایی در دنیای بازی هستیم و تعدادی درب قفل مرموز در محیط آن به چشم می‌خورند. این موارد باری دیگر نشان می‌دهد که با جهانی پرجزئیات رو به رو هستیم.

از دیگر دشمنان موجود در بازی که می‌توانند کاملا دردسر ساز باشند، ربات‌های شبیه به انسان هستند که تمامی آناتومی بدن آن‌ها در کنار توانایی و جزئیاتشان، مطابق با انسان طراحی شده است. این ربات‌ها قادر هستند تا با سرعت شما را تعقیب کنند و با استفاده از هوش بالای خود، در محیطی عملیات محاصره را انجام دهند. این دشمنان از حرکات رزمی نیز پشتیبانی می‌کنند و در زمان درگیری با آن‌ها، سیستم دکمه زنی بازی کاملا قابل مشاهده خواهد بود. در بخش‌های دیگر این ویدئوی جدید، مراجعه‌ی شخصیت اصلی به یک ساختمان یا کارخانه‌ی مرموز را شاهد هستیم که اتمسفر تاریک و شاید ترسناک بازی را نشان می‌دهد. با توجه به جزئیات آن، توصیه می‌شود تا در این محیط به خوبی منابع خود را مدیریت کنید و برای پیشروی در گیم‌پلی، از روش مخفی کاری و سلاح‌های سرد استفاده نمایید. با تماشای این ویدئوی جدید، قادر هستید تا با سیستم مبارزات، بخش موسیقی و چگونگی طراحی دشمنان و ساختمان‌ها آشنا شوید.

ویدئوی جدید بازی Atomic Heart :

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Atomic Heart در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید