گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

نسخه‌ی بتای خصوصی The Division 2 هم‌اکنون در دسترس است

اخبار بازی
نسخه‌ی بتای خصوصی The Division 2 هم‌اکنون در دسترس است

اگر شما نیز یکی از کسانی هستید که نسبت به خرید The Division 2 اقدام کرده‌اید و یا یکی از افراد خوش‌شانسی هستید که پس از ثبت نام مجاز به تجربه‌ی بتای بازی شده‌اید، هم‌اکنون می‌توانید به تجربه‌ی بتای خصوصی The Division 2 بپردازید.

بتای خصوصی The Division 2 هم‌اکنون در دسترس است. این نسخه‌ی بتا شامل چند ماموریت اصلی و فرعی، مبارزات PvP و محتوایی برای بخش Dark Zone می‌شود.

دو ماموریت از بخش داستانی با عنوان Grand Washington Hotel و Jefferson Trade Center در نسخه‌ی بتای خصوصی در دسترس هستند که دید کلی از نحوه‌ی روایت داستان در The Division 2 به ما می‌دهند. علاوه بر این ماموریت‌های فرعی و رویدادهای دیگری در این نسخه‌ی بتا وجود دارند که با تکمیل آن‌ها می‌توانید به ارتقا بخش‌های مختلف پایگاه خود بپردازید. نسخه‌ی بتای The Division 2 از تاریخ پنج‌شنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۷ (۷ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) تا تاریخ یک‌شنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۷ (۷۰ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس است.

باید در نظر داشت که هدف از عرضه‌ی نسخه‌ی بتا، بررسی عملکرد یک بازی و همچنین سرورهای آن است. بنابراین وجود هر گونه باگ در بازی طبیعی خواهد بود. همچنین باید در نظر داشته باشید که هر دو یا سه ساعت یک بار از بازی خارج شده و مجددا وارد آن شوید تا تغییرات احتمالی برای شما اعمال شوند.

بازی Tom Clancy’s The Division 2 در تاریخ جمعه ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۱۵ مارس ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 3٫25 از 10 )
Loading...

ADS

عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت