به‌روزرسانی ۱٫۳٫۳ بازی Frostpunk منتشر شد

۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰

استودیوی ۱۱ بیت در خبری جدید اعلام کرد که جدیدترین به‌روزرسانی بازی محبوب Frostpunk با ویژگی‌ها و حالت‌های مختلف هم‌اکنون در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته است. اگر از طرفداران این بازی هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

شاید بتوان یکی از بهترین و مهیج‌ترین عناوین ساخته شده توسط استودیوی ۱۱ بیت را بازی Frostpunk دانست. چند ماهی است که از عرضه‌ی این عنوان دوست‌داشتنی به سبک استراتژی می‌گذرد و سازندگان با انتشار به‌روزرسانی‌های متفاوت سعی در بهبود بازی و افزایش طرفداران داشته‌اند و می‌توان عملکرد آنان را قابل قبول دانست. به‌روزرسانی قبلی این بازی حدود سه ماه پیش حالت نامحدود را به آن اضافه کرد که جزئیات مربوط به آن را می‌توانید از طریق این صفحه مشاهده کنید.

به‌روزرسانی ۱٫۳٫۳ خصوصیات مختلفی از جمله حالت جدیدی به نام Photo Mode را به بازی اضافه می‌کند. از این پس بازی‌بازان می‌توانند از هر جای شهر و نقشه‌ی خود اقدام به عکس برداری کرده و آن را در منو تماشا کنند. دیگر تغییر مربوط به بهتر شدن شرایط و کیفیت آب و هوا در بخش نامحدود است که مطمئنا علاقه‌مندان به این بازی از آن استقبال خواهند کرد. علاوه‌بر این، برخی مشکلات مربوط به زیان نیز حل شده است و همه‌ی این‌ها تجربه‌ی بازی Frostpunk را به مراتب لذتبخش‌تر می‌کند.

بازی Frostpunk هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با این عنوان می‌توانید نقد و بررسی آن را از طریق این صفحه مطالعه کنید.

0
0
PC
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید