فهرست پر‌فروش‌‌ترین بازی های فروشگاه پلی استیشن در ماه ژانویه منتشر شد

۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵

با اتمام‌ ماه ژانویه و آغاز ماه فوریه، شرکت سونی فهرست پر‌فروش‌ترین بازی‌های ماه ژانویه‌ی فروشگاه پلی استیشن در آمریکا و اروپا را منتشر کرد.

در ماه ژانویه دوعنوان محبوب و مورد انتظار Resident Evil 2 و Kingdom Hearts 3 عرضه شدند و هردو عنوان همانطور که انتظار می‌رفت، فروش چشم‌گیری داشتند.

در کشور آمریکا، بازی Kingdom Hearts 3، بیشترین تعداد دانلود برروی کنسول پلی‌استیشن۴ را به خود اختصاص داد و Resident Evil 2 نیز در جایگاه دوم قرار گرفت.

بازی ترسناک و به سبک بقای Resident Evil 2، نشان داد که از آنچه انتظار می‌رفت، در‌ اروپا محبوب‌تر است؛ بطوری‌ که در جایگاه نخست قاره‌ی اروپا قرار گرفت. این در حالی است که بازی Kingdom Hearts 3 به جایگاه ششم بسنده کرد.

دیگر بازی‌های موجود درلیست نیز همان موارد همیشگی هستند؛ بازی Grand Theft Auto V شرکت راک‌استار (Rockstar) همچنان بعد از گذشت چندین سال به فروش فوق‌العاده‌ی خود ادامه می‌دهد. بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds نیز که در ماه دسامبر ۲۰۱۸ برای پلی‌استیشن۴ عرضه شد، در اروپا و در آمریکا به‌ ترتیب در جایگاه پنجم و ششم قرارگرفت. نکته‌ی جالب این است که برخلاف بازی پیشین شرکت راک‌استار یعنی GTA V، بازی Red Dead Redemption 2 در اروپا میان این عناوین حضور ندارد و در آمریکا نیز رتبه‌ی هفتم را در اختیار دارد.

سونی همچنین لیست پر‌فروش‌‌ترین بازی‌های پلی‌استیشن وی‌آر  را نیز منتشر کرد. باوجود اینکه بازی Beat Saber هم در اروپا و هم در آمریکا جایگاه نخست را به‌دست آورد، اما بازی‌هایی که در رتبه‌های دوم و سوم هستند کاملاً باهم متفاوتند. در حالی که در آمریکا بازی‌های Job Simulator و Playstation VR Worlds  جایگاه دوم و سوم را گرفتند اما در اروپا، بازی‌های Astro Bot:Rescue Mission و Creed:Rise to Glory این جایگاه را به دست آوردند.

شما می‌توانید در قسمت زیر، لیست ۱۰ بازی پرفروش فروشگاه پلی‌استیشن را در ماه ژانویه‌ی ۲۰۱۹ در کشور آمریکا مشاهده کنید :

 1. Kingdom Hearts 3
 2. Resident Evil 2
 3. Grand Theft Auto V
 4. Call of Duty: Black Ops 4
 5. Madden NFL 19
 6. PlayerUnknown’s Battlegrounds
 7. Red Dead Redemption 2
 8. FIFA 19
 9. Minecraft
 10. Battlefield V

همچنین لیست ۱۰ بازی پرفروش فروشگاه پلی‌استیشن را در ماه ژانویه‌ی ۲۰۱۹ در قاره‌ی اروپا در قسمت زیر قابل مشاهده است :

 1. Resident Evil 2
 2. Grand Theft Auto V
 3. FIFA 19
 4. Need for Speed Payback
 5. PlayerUnknown’s Battlegrounds
 6. Kingdom Hearts 3
 7. The Sims 4: Deluxe Party Edition
 8. The Forest
 9. Rocket League
 10. Battlefield V

0
0
برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید