فروش نسخه‌ی نینتندو سوییچ Civilization VI فراتر از انتظارات تیک-تو بوده است

۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

با معرفی بازی Civilization VI برای نینتندو سوییچ در سپتامبر گذشته، این امکان فراهم شد تا طرفداران سبک استراتژی و مبارزات نوبتی بتوانند این عنوان را در هر مکانی که می‌خواهند، تجربه کنند. حال به نظر می‌رسد که بازی‌بازان نیز به خوبی از Civilization VI استقبال کرده‌اند.

این بازی در ماه نوامبر برروی نینتندو سوییچ منتشر شد و منتقدین را تحسین به واداشت؛ آن‌ها از Civilization VI به عنوان یک معرفی عالی برای طرفداران جدید این سری و یکی از اعتیاد آورترین عناوین کنسول ترکیبی نینتندو یاد کردند.

حال طبق گزارش جدید GamesIndustry.biz، ناشر این بازی یعنی تیک‌-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) اعلام کرده که فروش نسخه‌ی نینتندو سوییچ «به طور قابل ملاحظه‌ای فراتر از انتظارات بوده است.» البته این شرکت در واقع چهار بازی Civilization VI ،NBA 2K19 ،NBA 2K Playgrounds 2 و Carnival Games را در طی چهار ماه آخر سال ۲۰۱۸ برروی نینتندو سوییچ عرضه کرد.

آقای استراس زلنیک (Strauss Zelnick)، مدیرعامل تیک-تو، اعلام کرده که تیک-تو برای ادامه‌ی پشتیبانی از کنسول نینتندو هیجان زده است.

ما حس خوبی در مورد پلتفرم داشتیم و عناوینی که حس کردیم به خوبی عمل می‌کنند را برروی آن منتشر کردیم. ما برای ادامه‌ی پشتیبانی از نینتندو سوییچ با انتشار عناوین مناسب آن هیجان زده‌ایم.

موفقیت این بازی و همچنین عملکرد بی‌نظیر Red Dead Redemption 2 سبب شده است تا این شرکت انتظارات خود از درامد سال مالی فعلی را از بازه‌ی ۲٫۵۵ تا ۲٫۶۵ میلیارد دلار، به ۲٫۶۶ و ۲٫۷۱ میلیارد دلار برساند.

بازی Civilization VI هم‌اکنون برروی کنسول نینتندو سوییچ، دستگاه‌های هوشمند مبتنی بر IOS و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید