به‌روزرسانی جدید بازی Overcooked 2 در دسترس قرار گرفت

Nintendo Switch ، PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

بی‌شک یکی از بازی‌های پرطرفداری که تابستان امسال منتشر شد، عنوان Overcooked 2 شناخته می‌شود که با گیم‌پلی روان و بی‌نظیر خود توجه‌ی بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را به خود جلب کرده است. حال امروز شرکت بازی‌سازی تیم ۱۷ (Team 17) و استودیوی گوست تاون گیمز (Ghost Town Games)، به‌روزرسانی جدیدی را در دسترس طرفداران قرار دادند. با ما در ادامه همراه باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، هفته‌ی گذشته استودیوی گوست تاون گیمز از انتشار به‌‌روزرسانی نوینی برای بازی Overcooked 2 اطلاعاتی را منتشر کرد. حال پس از گذشت یک هفته، امروز این محتویات جدید و منحصر به فرد برای دانلود در دسترس کاربران و بازی‌بازان قرار گرفت. طبق اخبار و گزارشات منتشر شده، طی نصب این به‌روزرسانی، سرآشپزها و دستور پخت‌های مختلفی به بازی اضافه خواهند شد تا تجربه‌ای نوین و جذاب را در دسترس هواداران قرار دهند.

چند ماه پیش، به‌روزرسانی تحت عنوان Christmas منتشر شد که حال و هوای کریسمس را در بازی تدایی کرده بود. حال امروز به‌روزرسانی The Chinese New Year در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته که برای باری دیگر سرآشپزهای جدیدی همراه با ۷ عدد رستوران منحصر به فرد به بازی اضافه می‌شوند. پس اگر از طرفداران پر و پا قرص بازی Overcooked 2 هستید، وقت را از دست نداده و با دریافت محتویات و آیتم‌های جدید ارائه شده، تجربه‌ای بی‌نظیر را به دست آورید.

با همه‌ی این گفته‌ها، با نصب به‌روزرسانی جدید منتشر شده، شما با حالت نوینی تحت عنوان Survival Mode روبه‌رو خواهید شد. به طور قطع بسیاری از بازی‌بازان و کاربران با این حالت آشنایی دارند اما شایان ذکر است که بگوییم، شما در این حالت جدید اضافه شده، باید با تمام تلاش خود هر چقدر که می‌توانید غذاهای مختلف را سرو کنید. شما این کار را در زمانی محدود و مشخص انجام خواهید داد. بی‌شک سرعت عمل بالا و چابکی بازی‌بازان در این قسمت بسیار تاثیرگذار خواهند بود.

بازی Overcooked 2 هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و همین‌طور پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل دریافت است.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید