شرکت پلاتینوم گیمز در ادامه‌ی ساخت بازی Granblue Fantasy Relink نقشی نخواهد داشت

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۵

با جدا شدن شرکت پلاتینوم گیمز (Platinum Games) از پروژه‌ی ساخت بازی Granblue Fantasy Relink، ادامه‌ی مراحل توسعه‌ی این بازی به شرکت ژاپنی سای‌گیمز (CyGames) واگذار شده است.

اگر سری به وب‌سایت رسمی این بازی بزنید، متوجه می‌شود که لوگوی شرکت پلاتینوم گیمز از صفحه‌ی این بازی حذف شده است.علاوه‌بر این، بازی Granblue Fantasy Relink از وب‌سایت شرکت پلاتینوم گیمز و لیست بازی‌های این شرکت نیز حذف شده است. هر دو شرکت بیانیه‌های مستقلی را برای توضیح دلیل این اتفاق منتشر کرده‌اند.

شرکت سای‌گیمز بیانیه‌ی زیر را در این باره منتشر کرده است.

شرکت سای‌گیمز پیش از این با یکی از بهترین توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدئویی یعنی پلاتینوم گیمز برروی بازی کنسولی Granblue Fantasy Relink همکاری می‌کرد.

از این پس، شرکت سای‌گیمز صد درصد روند توسعه‌ی بازی را مدیریت خواهد کرد.

شرکت سای‌گیمز به تمامی کسانی که بی‌صبرانه منتظر تجربه‌ی این بازی هستند اطمینان می‌دهد که این شرکت کاملا به ارائه‌ی یک بازی در سطح انتظارات هواداران متعهد است.

شرکت پلاتینوم گیمز نیز بیانیه‌ی زیر را منتشر کرده است.

پیرو پایان یافتن قرارداد توسعه‌ی بازی Granblue Fantasy Relink:

اگرچه ما پیش از این با شرکت سای‌گیمز در توسعه‌ی بازی کنسولی Granblue Fantasy Relink همکاری می‌کردیم ولی می‌خواهیم رسما به اطلاع شما برسانیم که از این لحظه قرارداد ما در این زمینه به پایان رسیده است. روند توسعه‌ی بازی ادامه خواهد داشت ولی ادامه‌ی کار به تنهایی توسط تیم شرکت سای‌گیمز دنبال خواهد شد.

ما از همه‌ی کسانی که نسبت به این پروژه هیجان‌زده بودند تشکر می‌کنیم و از شما می‌خواهیم به حمایت از بازی Granblue Fantasy Relink ادامه دهید.

اگرچه همکاری دو شرکت سای‌گیمز و پلاتینوم گیمز در پروژه‌ی Granblue Fantasy Relink به پایان رسیده است ولی به گفته‌ی شرکت سای‌گیمز، دلیلی برای نگرانی هواداران وجود ندارد. بسیار بعید به نظر می‌رسد که این تصمیم تاثیری در روند ساخت بازی و یا زمان انتشار آن داشته باشد.

بازی Granblue Fantasy Relink در زمانی نامشخص به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. اولین ویدئوی منتشر شده از این بازی را می‌توانید اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • AXEL STONE گفت:

  تازه تریلرهای این بازی رو دیدم خیلی باحال بود. بدون شک میتونه موفقیت خیلی خوبی رو کسب کنه Rose Heart

  0
  0
 • vaan 2 گفت:

  احتمالا پلات فقط روی کامبت سیستم بازی کار می‌کرده ، و تبلیغات ماه گذشته بازی تحت اسم پلات هم برای هایپ بازی بوده ، cygames شدیداپروژه های بلند پروازانه ای رو دنبال می‌کنه مثل این و پرجکت اویکنینگ و خیلی دنبال کسب اسم و رسمه، کنار گذاشتن اسم پلات هم شاید به خاطر همین بوده تا تمام اعتبار بازی نصیب خودش بشه.

  0
  0