بازی Nioh بیش از ۲٫۵ میلیون نسخه فروخته است

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵

Nioh یک بازی اکشن نقش آفرینی است که شباهت‌های بسیاری با سری Souls دارد و به جرات می‌توان گفت که یکی از بهترین بازی‌های منتشر شده در سال ۲۰۱۷ بود. حال به نظر می‌رسد که از زمان انتشار Nioh، این عنوان توانسته درآمد خوبی را برای تیم نینجا (Team Ninja)، سازنده‌ی این بازی به ارمغان آورد و به روند رو به رشد خود ادامه دهد.

Koei Tecmo، ناشر بازی Nioh، با انتشار پیامی در صفحه‌ی رسمی توییتر خود از فروش بیش از ۲٫۵ میلیون نسخه از این بازی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی خبر داد. در ادامه این توییت، Koei-Tecmo اعلام کرد که تیم سازنده با تمام تلاش در حال توسعه‌ی بازی Nioh 2 است.

این هفته تولد دو سالگی Nioh و  رسیدن به فروش بیش از ۲٫۵ میلیون نسخه‌ای است. تیم نینجا برنامه‌ی ویژه‌ای برای تشکر از بازی‌بازان تدارک دیده است. همچنین تیم سازنده با تمام تلاش در حال کار برروی Nioh 2 است بنابراین آن را از دست ندهید.

اگرچه بازی Nioh برروی کنسول ایکس‌باکس وان منتشر نشده است اما با این حال موفق شده تا فروش بسیار خوبی را برروی دو پلتفرم دیگر به ثبت برساند. آن‌طور که به نظر می‌رسد، تیم سازنده هیچ برنامه‌ای برای عرضه‌ی این بازی برروی کنسول شرکت مایکروسافت ندارد.

بازی Nioh 2 که دنباله‌ای بر نسخه‌ی اول است، در تاریخ نامشخصی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. در پایان می‌توانید به مطالعه‌ی نقد و بررسی ویدئویی نسخه‌ی اول با عنوان برخیز و با تاریکی بجنگ… مثل یک سامورایی | بررسی ویدئویی بازی Nioh، بپردازید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید