کپکام از فروش خوب دو نسخه از سری بازی Mega Man خبر داد

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰

استودیوی کپکام (CapCom) طبق آخرین گزارش مالی خود از فروش رضایت‌بخش دو نسخه از عناوین محبوب خود با نام‌های Mega Man 11 و Mega Man X Legacy Collection خبر داده است. اگر از طرفداران این دو بازی و این شخصیت دوست‌داشتنی هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

این روزها کپکام مشغول انتشار گزارش مالی از عناوین خود است تا بازی‌بازان و طرفداران را بیشتر در جریان اخبار قرار دهد. اخیرا این استودیو اعلام کرده که بازی Monster Hunter World از مرز ۱۱ میلیون فروش عبور کرده است که جزئیات دقیق‌تر آن را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید.

علاوه‌بر این به نظر می‌رسد که دو بازی Mega Man 11 و Mega Man X Legacy Collection نیز آمار جالب توجهی داشته است. کپکام بدون اعلام اعداد و ارقام، ضمن تشکر از تمام طرفداران این دو نسخه اعلام کرده که روند فروش آن‌ها نیز بسیار خوب پیش رفته است. اگر چه که این دو بازی نسبت به عناوینی مانند Monster Hunter World و Resident Evil 2 آمار ضعیف‌تری از لحاظ فروش دارد اما سود خوبی را برای این استودیو به همراه داشته است. به گفته‌ی سازندگان، اخبار خوبی در آینده‌ای نزدیک برای این دو بازی به دست علاقه‌مندان خواهد رسید.

بازی Mega Man Legacy Collection هم‌اکنون برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس ۳۶۰، نینتندو ۳DS و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. دیگر نسخه یعنی Mega Man 11 نیز برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده است. برای آشنایی بیشتر با این عنوان می‌توانید نقد و بررسی آن را در این صفحه مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید