دومین بسته الحاقی بازی Batlle Brothers به‌زودی منتشر خواهد شد

۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰

استودیوی آلمانی اورهایپ (Overhype) در خبری جدیدی اعلام کرد که دومین بسته الحاقی بازی پرطرفدار Battle Brothers در آینده‌ای نزدیک در دسترس دارندگان رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.برای آشنایی بیشتر با این عنوان و جزئیات آن با ما همراه باشید.

در طول این سال‌ها شاهد عرضه‌ی عناوین استراتژی زیادی بوده‌ایم و شاید یکی از برترین آن‌ها را بتوان Battle Brothers دانست. این عنوان جذاب که در سال ۲۰۱۷ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت، خیلی زود توانست تا رضایت طرفداران این سبک را جلب کند. سازندگان در ساخت این عنوان از بازی‌هایی مانند XCOM الگوی گرفته‌اند. برای مشاهده تریلری از این بازی نیز می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

گفتنی است که اولین بسته الحاقی این بازی تقریبا سال گذشته منتشر شد و تجربه‌ی آن را به مراتب لذت‌بخش‌تر کرد. به گفته‌ی سازندگان، دومین بسته الحاقی تحت عنوان Warriors of North در ماه‌های آینده عرضه خواهد شد. محتویات این بسته شامل ویژگی‌ها و امکانات مختلف از جمله نقشه‌ها، شخصیت‌ها و چالش‌های جدید و جذاب خواهد بود. استودیوی اورهایپ اعلام کرده است که هفته‌ی آینده اخبار بیشتری در خصوص این بسته الحاقی برای علاقه‌مندان در دسترس قرار می‌گیرد.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید