گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

رقابت ۱۴۶ بازی در هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران

رقابت ۱۴۶ بازی در هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران

براساس اعلام دبیرخانه هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران، پس از دو بار تمدید مهلت ثبت‌نام، در نهایت ۱۴۶ بازی برای رقابت در این جشنواره ثبت‌نام کردند.


براساس این گزارش از میان ۱۴۶ بازی رسیده، ۱۱۱ بازی شمال بازی‌های جدید منتشر شده در سال جاری می‌شوند که برای بردن جوایز جشنواره در بخش اصلی، به ویژه جایزه صد میلیونی بهترین بازی سال، با هم به رقابت می‌پردازند.
در بخش موردانتظارترین بازی که امسال به جشنواره اضافه شده است نیز ۲۷ بازی شرکت کرده‌اند. در این بخش مردم با تماشای تریلر بازی‌هایی که قرار است در آینده عرضه شوند، جذاب‌ترین و موردانتظارترین پروژه را انتخاب می‌کنند.
بهترین به‌روزرسانی نیز، دیگر جایزه‌ای است که در این دوره برای نخستین بار به جشنواره افزوده شده است. در این بخش بازی‌هایی که در گذشته منتشر شده و اخیرا یک به روزرسانی بزرگ داشته‌اند امکان رقابت خواهند داشت. ۸ بازی نیز برای حضور در این بخش ثبت‌نام کرده‌اند.
از مجموع این ۱۴۶ بازی، ۱۲۴ بازی روی سیستم عامل اندروید، ۳ بازی روی سیستم عامل iOS و ۱۹ بازی ویژه رایانه‌های شخصی است.
از نظر تعدد نیز حدود نیمی از آثار یعنی ۷۴ اثر از استان تهران ارسال شده است. ژانر تفننی نیز با ۳۳ بازی، بیشترین ارسالی را داشته است.
برای اطلاعات بیشتر درباره هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران می‌توانید به سایت این رویداد به نشانی irangamefestival.ir مراجعه کنید.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت