تاخیر نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Mortal Kombat 11 برای منطقه‌ی بریتانیا

Nintendo Switch ، PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰

چندی پیش به طور رسمی اعلام شد که نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Mortal Kombat 11 برای منطقه‌ی بریتانیا تاخیر خورده است.

در چند وقت اخیر، شاهد انتشار اخبار زیادی از بازی مورد انتظار Mortal Kombat 11 بودیم، عنوانی که قرار است باری دیگر تجربه‌ای جدید از سبک مبارزه‌ای را به دست کاربران برساند و ما را با با یک گیم‌پلی هیجان انگیز و البته خونین، سرگرم کند. این نسخه از این مجموعه‌ی مشهور، برای دارندگان کنسول نینتندو سوییچ هم منتشر خواهد شد تا آن‌ها بتوانند در هر زمان و در هر جایی، گیم‌پلی هیجان انگیز Mortal Kombat 11 را در کنار دوستان خود، تجربه کنند.

اکنون و در جریان جدیدترین اخبار این اثر، اعلام شده که نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Mortal Kombat 11 برای کاربران منطقه‌ی بریتانیا تاخیر خورده و چند روزی دیرتر به دست آن‌ها می‌رسد. در واقع در هفته‌ی گذشته، فروشگاه معروف GAME در جدیدترین تبلیغ خود که مربوط به بازی Mortal Kombat 11 بود، اعلام کرد که نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن در تاریخ ۱۰ می عرضه خواهد شد. با این شرایط، این اعلامیه آن طور که باید و شاید جدی گرفته نشد و بیشتر کاربران به این خبر، از نظر یک شایعه نگاه می‌کردند. حال با جدیدترین خبری که شرکت نینتندو منتشر کرده، مشخص شده که این بازی همان‌طور که قبل‌تر نیز فروشگاه مذکور به آن اشاره کرد، با تاخیر به دست کاربران بریتانیایی بازی می‌رسد. به طور دقیق‌تر، قرار بود این نسخه در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه (۲۳ آوریل) عرضه شود اما اکنون این تاریخ تغییر کرده است.

هنوز مشخص نیست که به چه علت، این نسخه از بازی برای کاربران منطقه‌ی بریتانیا تاخیر خورده است. به هرحال، تمامی نسخه‌های بازی برای تمامی مناطق از جمله آمریکا، طبق همان تاریخ ذکر شده‌ی قبلی عرضه می‌شود. چندی پیش و طی یک اقدامی جالب، در سایت Change.org خواسته‌ای با محوریت اضافه شدن شخصیت Shaggy از بازی Scooby-Doo به عنوان یک بسته‌ی الحاقی یا محتوای اضافی به بازی Mortal Kombat 11 ثبت شد و این درخواست تا حالا با استقبال قابل توجه کاربران رو به رو شده است. در واقع ۲۴۹ هزار نفر تا حالا این خواسته را امضا کرده‌اند و مشخص نیست که با گذشت زمان، این رقم به چه مقدار می‌رسد. در هر صورت مشخص است که بازی‌بازان خواستار اضافه شدن این شخصیت به بازی هستند و باید منتظر واکنش سازندگان بازی باشیم.

نسخه‌ی نیتندو سوییچ بازی Mortal Kombat 11 برای کاربران منطقه‌ی بریتانیا با تاخیر و در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ (۱۰ می سال ۲۰۱۹) عرضه خواهد شد. همچنین این اثر در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه (۲۳ آوریل) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ (به جز بریتانیا) منتشر می‌شود. کمی قبل‌تر، در مقاله‌ای تحت عنوان شیر، شیر است گرچه پیر بود | ۵ شخصیت فراموش‌شده‌ای که می‌خواهیم در Mortal Kombat 11 ببینیم که به تازگی منتشر شده، نگاهی به چند شخصیت فراموش شده‌ی این سری بازی داشیتم که انتظار می‌رود در نسخه‌ی ۱۱ بازی حضور داشته باشند. در نهایت یک کنترلر جدید برای این بازی و کنسول پلی‌استیشن ۴ با محوریت شخصیت اسکورپیون، ساخته شده و جزئیات آن در اینجا قابل مشاهده است.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 9٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • mohammadnik1994 گفت:

  چرا بازیای مشترکی که روی سوییچ عرضه میشه باتاخیر میاد دارک سولز و اسکایریم و ال ای نویر همین مشکل رو داشتن

  0Thumb up 0Thumb down
  • Sir Sonic گفت:

   تو این یه مورد همزمان میان اتفاقاً، نسخه ریجن اروپاست که فقط دیرتر میاد
   اسکایریم و ال ای نویر که قبل از عرضه سوییچ کلا عرضه شدند هیچی. ولی دارک سولز ریمستر، کلاً تیم پورت کننده اش فرق داشت بیشتر طول کشید.و خب دلیل اکثرشون اینه که به خاطر ساختار پیچیده گرافیکی سوییچ، برای استفاده حداکثری از قدرتش، پورت بازی ها روش خیلی بیشتر طول می کشه

   1Thumb up 0Thumb down