عنوان Tomb Raider: Definitive Edition به لیست بازی‌های ایکس‌باکس گیم‌پس اضافه شد

۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰

امروز شاهد اضافه شدن یکی از خاطره‌انگیزترین بازی‌های چند سال اخیر یعنی Tomb Raider: Definitive Edition به سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس (Xbox Game Pass) هستیم. کاربرانی که به اشتراک ایکس‌‎باکس گیم‌پس دسترسی دارند، می‌توانند شخصیت محبوب این سری جذاب یعنی لارا کرافت (lara croft) را در ابتدای سفرش همراهی کنند.

از زمان معرفی این سرویس ویژه در سال ۲۰۱۷، ایکس‌باکس گیم‌پس ثابت کرده که می‌تواند یک برگ برنده‌ی ارزشمند برای دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان باشد. این سرویس سعی کرده تا رضایت بازی‌بازان را با استفاده از پوشش گسترده و ارائه‌ی خدمات بیشتر و اضافه کردن بازی‌های پرطرفدار به لیست خود و دریافت هزینه‌ای کم در طول یک ماه جلب کند.

حال در جدیدترین اقدام این سرویس کاربردی، سه عنوان جدید به لیست بازی‌های ایکس‌باکس گیم‌پس اضافه شدند. عنوان Tomb Raider: Definitive Edition یکی از این سه بازی را شامل می‌شود که می‌توانید، به همراه لارا کرافت به ماجراجویی بپردازید.

شرکت مایکروسافت پیش از این اعلام کرده بود که عناوین جدیدی به این سرویس اضافه خواهد شد و تایید کرد که در ماه جاری یک غافل‌گیری برای کاربران سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس خواهد داشت پس برای عمل کردن به وعده‌ی خود بازی Tomb Raider: Definitive Edition را به این سرویس اضافه کرد. این عنوان هم‌اکنون برای کاربرانی که اشتراک این سرویس را دریافت کرده‌اند در دسترس است.

این عنوان برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ عرضه شد و تجربه‌ی تازه‌ای را برای بازی‌بازان به ارمغان آورد. به علاوه نسخه‌ی Definitive Edition این بازی تمام بسته‌های الحاقی که از ابتدا برای این عنوان منتشر شده بود را برای شما به ارمغان می‌آورد.

در نهایت برای اینکه بتوانید از بازی Shadow of the Tomb Raider که پاییز گذشته منتشر شد لذت کافی را ببرید و از داستان کامل زندگی لارا کرافت مطلع شوید، تجربه‌ی عنوان Tomb Raider: Definitive Edition می‌‎تواند تا مقدار زیادی به شما در این راه کمک کند. این بازی هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و همین‌طور رایانه‌های شخصی قابل دریافت است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید