فروش جهانی Super Smash Bros. Ultimate به ۱۲/۰۸ میلیون نسخه رسید

Nintendo Switch ، اخبار بازی ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵

پس از کلی هایپ و هیجان، بالاخره بازی Super Smash Bros. Ultimate در ماه دسامبر منتشر شد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، این بازی از همان زمان عرضه‌ی خود شروع به ثبت رکورد‌های جهانی کرد. حال طبق گزارش مالی جدید نینتندو، Super Smash Bros. Ultimate هم‌اکنون سومین بازی پرفروش کنسول نینتندو سوییچ است.

پس از یک افتتاحیه‌ی تاریخی در ژاپن و فروش بیش از سه میلیون نسخه در کشور آمریکا آن هم تنها در طی ۱۱ روز، این بازی موفق شد تا در طی یک هفته به فروش بیش از ۵ میلیون نسخه‌ در سراسر جهان دست پیدا کند.

حال براساس گزارش مالی جدید نینتندو، Super Smash Bros. Ultimate در کمتر از دو ماه به فروش ۱۲٫۰۸ میلیون نسخه‌ای رسیده است. با توجه به این عملکرد تحسین برانگیز، عنوان مبارزه‌ای محبوب نینتندو هم‌اکنون سومین بازی پرفروش نینتندو سوییچ محسوب می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید، نینتندو هنوز در حال پشتیبانی این بازی بوده و به تازگی نیز شخصیت Piranha Plant را به آن اضافه کرده است. علاوه بر این، مبارزین بیشتری از طریق Fighter Pass به این سری بزرگ دعوت خواهند شد. تاکنون تنها شاهد معرفی اولین مبارز بسته‌ی الحاقی یعنی Joker از بازی Persona 5 بوده‌ایم؛ این بدین معنی است که هنوز ۴ شخصیت معرفی نشده‌ی دیگر وجود دارند.

در ادامه می‌توانید لیست ۱۰ بازی پرفروش کنسول ترکیبی نینتندو را مشاهده کنید.

Mario Kart 8 Deluxe – ۱۵٫۰۲ million

Super Mario Odyssey – ۱۳٫۷۶ million

Super Smash Bros. Ultimate – ۱۲٫۰۸ million

The Legend of Zelda: Breath of the Wild – ۱۱٫۶۸ million

Pokemon: Let’s Go, Pikachu! / Pokemon: Let’s Go, Eevee! – ۱۰٫۰۰ million

Splatoon 2 – ۸٫۲۷ million

Super Mario Party – ۵٫۳۰ million

۱-۲ Switch – ۲٫۸۶ million

Mario Tennis Aces – ۲٫۵۳ million

Kirby: Star Allies – ۲٫۴۲ million

12345678910(2 رای, میانگین آرا 5٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید