بازی‌های پلی‌استیشن پلاسِ ماه فوریه مشخص شدند

۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱

فوریه، ماه خوبی برای کاربران پلی‌استیش پلاس محسوب می‌شود چراکه، نه تنها ظرفیت ذخیره‌ی فایل‌ها در آن افزایش می‌یابد، بلکه بازی‌های خوبی نیز برای دارندگان این سرویس در دسترس قرار خواهد گرفت. به تازگی شرکت سونی، فهرست بازی‌هایی که در این ماه برای مشترکین سرویس پلی‌اسیتشن پلاس در دسترس قرار خواهد گرفت را در وبلاگ رسمی پلی‌اسیتشن منتشر کرده است که شامل بازی‌های بزرگ و خوبی می‌شود.

دارندگان کنسول پلی‌اسیتشن ۴ می‌توانند در این ماه، بازی For Honor و فصل نخست Hitman را دریافت کنند. این دو بازی فوق‌العاده پس از عرضه به بازار، به لطف به‌روزرسانی‌های متعدد و پشتیبانی سازندگانشان، به کیفیت مطلوبی رسیدند و قطعاً با واکنش مثبت مشترکین پلی‌اسیتشن پلاس روبرو خواهند شد. بازی For Honor یکی از غیرمعمول‌ترین مبارزات این نسل را داشت و Hitman نیز تجربه‌ی مخفی‌کاری لذت‌بخشی را ارائه می‌داد.

همچنین باید به این نکته اشاره کنیم که فوریه ۲۰۱۹ آخرین ماهی است که دارندگان کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۳ و پلی‌اسیتشن ویتا، بازیِ رایگانی از طریق پلی‌اسیتشن پلاس دریافت خواهند کرد. بازی Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots و همچنین Divekick بازی‌های رایگان فوریه برای کنسول پلی‌اسیتشن ۳ هستند. عنوان Divekick برای مشترکین پلی‌استیشن ویتا نیز در کنار Gunhouse و Rogue Aces در دسترس قرار خواهد داشت. بازی‌های پلی‌استیشن ۳ و پلی‌اسیتشن ویتا تا روز جمعه ۱۷ اسفند ماه (۸ مارس ۲۰۱۹ میلادی) برای دانلود در دسترس قرار خواهند داشت. این در حالی است که بازی‌های رایگانِ فوریه‌ی پلی‌اسیتشن ۴ را می‌توان تا روز سه شنبه ۱۴ اسفند (۵ مارس) دریافت کرد. فهرست عناوین رایگان فوریه برای کنسول‌های پلی‌اسیتشن به این شرح است:

پلی‌اسیتشن ۴

  • For Honor
  • Hitman (Season 1)

پلی‌استیشن ۳

  • Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
  • Divekick

پلی‌استیشن ویتا

  • Divekick
  • Gunhouse
  • Rogue Aces

با توجه به فهرست بازی‌های پلی‌اسیتشن پلاس، می‌توان امیدوار بود که در ادامه‌ی سال نیز شاهد بازی‌های خوبی به صورت رایگان برای مشترکین این سرویس باشیم.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید