انتشار بازی Resident Evil 3 Nemesis Remake به نظر هواداران بستگی دارد

۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰

طبق جدیدترین اخبار صنعت بازی‌های ویدئویی، اعلام شده که انتشار بازی Resident Evil 3 Nemesis Remake به نظر هواداران و طرفداران این سری بستگی دارد.

با اینکه هنوز مدت زمان زیادی از آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی نگذشته، اما می‌توان ادعا کرد که بازی Resident Evil 2 Remake، یکی از موفق‌ترین بازی‌های سال جاری است که توانسته در کم‌ترین مدت زمان ممکن، فروش فوق العاده‌ای را تجربه کند و به یکی از بهترین بازی‌های ترسناک اخیر تبدیل شود. مراحل ساخت و توسعه‌ی این بازی زمانی آغاز گردید که طرفداران اصرار به انتشار این نسخه از بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی داشتند.

حال با این شرایط، تهیه کننده‌ی بازی Resident Evil 2 Remake یعنی یوشیاکی هیرابایاشی (Yoshiaki Hirabayashi) اعلام کرده که انتشار بازی Resident Evil 3 Nemesis Remake کاملا به نظر هواداران بستگی دارد. همان‌طور که اطلاع دارید، با اینکه فقط چند روزی است که بازی Resident Evil 2 Remake به دست کاربران رسیده، اما در جامعه‌ی کاربری این بازی و فضای مجازی، بحث و گفت و گوهای مختلف با محوریت بازسازی نسخه‌ی سوم این مجموعه وجود دارد. همچنین با توجه به موفقیت بازی Resident Evil 2 Remake و محبوبیت عنوان Resident Evil 3، طرفداران انتظار بازسازی این نسخه از بازی را دارند و خواستار یک عنوان باکیفیت دیگر هستند. البته باید به این موضوع توجه کرد که انتشار یک نسخه‌ی کاملا جدید از این مجموعه که ادامه دهنده‌ی نسخه‌ی هفتم بازی باشد نیز، دور از انتظار نیست.

همان‌طور که اشاره شد، تهیه کننده‌ی بازی مذکور اشاره داشته که بازسازی نسخه‌ی سوم بازی، یک ارتباط مستقیم و تنگانگ با نظر طرفداران دارد و اگر جامعه‌ی کاربری بازی خواستار انتشار این اثر باشند و یا برعکس، سازندگان با توجه به این نظر، عمل خواهند کرد. در این باره، هیرابایاشی از طرفداران بازی درخواست کرده که اگر آن‌ها می‌خواهند نسخه‌ی بعدی این مجموعه، نسخه‌ی بازسازی شده Resident Evil 3 باشد، باید نظر و درخواست خود را به مسئولان و بزرگان شرکت کپکام (Capcom) برسانند. البته این اجازه وجود دارد که اعلام نظر نسخه‌ی بعدی بازی، تنها به Resident Evil 3 مربوط نباشد و طرفداران می‌توانند درخواست انتشار یک بازی کاملا جدید را با با توجه به معیارهای خود، داشته باشند.

در رابطه با بازی Resident Evil 3: Nemesis، باید توضیح دهیم که این نسخه در سال ۱۹۹۹ به دست کاربران کنسول پلی‌استیشن ۱ رسید. با توجه به استقبال کاربران، سازندگان تصمیم گرفتند که در سال‌های آینده، این بازی را برای رایانه‌های شخصی و کنسول گیم‌کیوب نیز، عرضه کنند. این نسخه توانست موفقیت دو نسخه‌ی قبلی خود را تکرار کند. در این بازی، کاربران با موجودی جدید با نام نمسیس آشنا شدند که اگر این نسخه را تجربه کرده باشید، حتما با استرس‌های مدام رو به رو شدن با وی، آشنا هستید.

در حال حاضر مشخص نیست که نسخه‌ی بعدی این مجموعه، یک بازی بازسازی شده باشد یا یک اثر کاملا تازه با روایت داستانی جدید. شاید در آینده، شاهد بازسازی بازی Resident Evil: Code Veronica باشیم که به عنوان یکی از موفق‌ترین نسخه‌های این مجموعه شناخته می‌شود، این درحالی است که هنوز بسیاری از بازی‌بازان، این نسخه را تجربه نکرده‌اند.  در نهایت پیشنهاد می‌شود نگاهی به مقاله‌ی بازگشت شیطان به اقامتگاهش | نقد و بررسی بازی Resident Evil 2 Remake داشته باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید