مراحل توسعه‌ی بازی Metroid Prime 4 از نو آغاز خواهد شد

۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

امروز در طی اقدامی کاملاً غافلگیر کننده، نینتندو طرفداران خود را از وضعیت فعلی روند توسعه‌ی Metroid Prime 4 آگاه کرد. متاسفانه مراحل توسعه‌ی این بازی مورد انتظار از نو آغاز خواهد شد؛ اما این‌ بار رترو استودیوز (Retro Studios) مسئولیت این‌ کار را بر عهده خواهد داشت.

آقای شینیا تاکاهاشی (Shinya Takahashi)، مدیر ارشد بخش توسعه‌ی نرم افزار نینتندو، این خبر را به اشتراک گذاشت. در ویدئوی منتشر شده توسط نینتندو، تاکاهاشی از طرفداران بابت اشتیاق و پشتیبانی آن‌ها تشکر کرد و سپس توضیح داد:

روند فعلی توسعه‌ی بازی به استانداردی که ما برای دنباله‌ی سری Metroid Prime در نظر داریم، نرسیده است.

این حرکت نینتندو بسیار صادقانه و شفاف است. با این‌که خبر مذکور برای طرفداران بسیار ناراحت کننده خواهد بود. اما این نشان می‌دهد که نینتندو قصد دارد تا دنباله‌ی این بازی مورد انتظار را با کیفیت بالایی تولید کند.

به همین دلیل، روند توسعه‌ی بازی از نو آغاز شده و حالا آقای کنسوکه تانابه (Kensuke Tanabe)، تهیه کننده‌ی بازی، به همراه رترو استودیوز، تیم توسعه دهنده‌ی سه گانه‌ی اصلی، این بازی را خواهد ساخت.

همان‌طور که می‌دانید، این بدین معنی است که زمان زیادی تا انتشار اطلاعات جدید باقی مانده و ما به این زودی شاهد بازی نخواهیم بود. در انتها، آقای تاکاهاشی از طرفداران عذرخواهی کرد و به آن‌ها اطمینان داد که این بازی، «شانه به شانه در کنار عناوین پیشین سری Metroid Prime خواهد ایستاد.»

نظر شما چیست؟ آیا خوشحالید که رترو استودیوز در حال ساخت این بازی است؟

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید