بازی Slay the Spire از حالت دسترسی زودهنگام استیم خارج شد

۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۱

سرانجام بازی کارتی Slay the Spire، ساخته‌ی استودیوی مگا کریت گیمز (Mega Crit Games)، از حالت دسترسی زودهنگام استیم خارج شد. در حال حاضر این بازی پس از سه سال توسعه، به صورت رسمی برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است. توسعه دهنده‌ی این عنوان از طرفداران خود تشکر کرده و به همین مناسبت یک ویدئوی جدید از این بازی منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Slay the Spire یک بازی جذاب است که در آن، بازی‌بازان از بین کلاس‌های Ironclad، The Defect و Silent یکی را انتخاب می‌کنند و به پیشرفت بخش‌های مختلف برج اصلی بازی خواهند پرداخت. هر یک از کلاس‌های این بازی، کارت‌های حمله و دفاع منحصر به فرد خود را دارند. بازی Slay the Spire با در نظر گرفتن باس‌های مختلف، Actهای چندگانه، پشتیبانی از سرویس Steam WorkShop و ویژگی‌هایی که دارد، این روزها به یکی از عناوین جذاب سبک کارتی تبدیل شده است.

استودیوی سازنده‌ی Slay the Spire تائید کرده است که در به‌روزرسانی بعدی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی، ویژگی‌های خاص متعددی به آن اضافه خواهد شد. بازی Slay the Spire تا اواخر سال جاری میلادی برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از این بازی را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید