شخصیت جدیدی به بازی Star Wars Battlefront II اضافه شد

۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

به تازگی شخصیت جدیدی به بازی Star Wars Battlefront II با نام کنت دوکو اضافه شده که از قابلیت‌های جالبی برخوردار است.

بازی Star Wars Battlefront II از عناوین شکست خورده و منفور سال ۲۰۱۷ محسوب می‌شد که نتوانست آن طور که باید و شاید، نظر طرفداران این مجموعه و منتقدان را به خود جلب کند. با وجود تمامی اعتراضات و بازخوردهای منفی کاربران، شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیو دایس (DICE) به پشتیبانی از این اثر ادامه دادند و محتویات رایگان و به‌روزرسانی‌های مختلفی برای آن منتشر کردند.

چند وقت پیش شایعه‌ای منتشر شد در رابطه با اینکه سازندگان بازی، دیگر قصد ندارند از این اثر پشتیبانی کنند و Star Wars Battlefront II به حال خود رها خواهد شد. حال به نظر می‌رسد که این خبر کاملا در حد همان شایعه بوده و حقیقت ندارد. زیرا در جریان به‌روزرسانی که به تازگی به دست کاربران رسیده، یک شخصیت جدید با نام کنت دوکو (Count Dooku) به بازی اضافه شده و قابلیت‌های جالبی هم دارد.

به طور کلی، دوکو از لحاظ تهاجمی و به قتل رساندن دیگران موفق‌تر خواهد بود و از سویی دیگر، نمی‌تواند در بخش دفاعی تا حد زیادی عملکرد خوبی داشته باشد. کاربرانی که از او استفاده می‌کنند، می‌توانند شاهد حمله‌های خطرناک و مرگبار او باشند که می‌تواند برای هر فردی تهدید بزرگی باشد. او نسبت به دیگر شخصیت‌ها، می‌تواند بهتر ضربات دریافتی را پس بزند. در عوض، استقامت و انرژی وی بسیار پایین بوده و در بخش‌هایی مثل جاخالی دادن و تغییر دادن مسیر شلیک دشمنان، با مشکل مواجه خواهد بود.

مثل همه شخصیت‌ها، کنت دوکو نیز از قابلیت‌هایی بهره‌مند است. اولین قابلیت او، Lightning Stun نام دارد و به وسیله۷ی آن، دشمنان در حالی که صدمه‌ی جدی می‌بینند، به طرف دیگر پرتاب خواهند شد. ویژگی دیگر یعنی Expose Weakness باعث می‌شود تا سرعت حرکت دشمنان کاهش یابد. این درحالی است که اگر در این حالت به فردی که سرعتش کند شده حمله کنید، میزان آسیب‌رسانی تا حد قابل توجه‌ای افزایش خواهد داشت و در نهایت وی نابود خواهد شد. سازندگان بازی اعلام کردند که اگر این قابلیت برای فردی استفاده شود که در حال مرگ است، وی ضربه نهایی را دریافت خواهد کرد و Expose Weakness بدون فوت وقت، دوباره شارژ خواهد شد زیرا به طور کامل استفاده نشده است. در نهایت، قدرت شمشیر لیزری این شخصیت و سرعت حرکت آن به وسیله‌ی مهارت Duelist، افزایش پیدا می‌کند.

استودیو دایس در ادامه اشاره کرد که از شخصیت دوکو پشتیبانی می‌شود. اولین پوششی که برای وی در نظر گرفته شده، Dark Ritual Appearance نام دارد و در تاریخ ۱۰ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (۱۰ ژانویه سال ۲۰۱۹) به طور رایگان منتشر می‌شود. هنوز نام پوشش بعدی این شخصیت معلوم نیست اما در ماه فوریه به دست کاربران می‌رسد. به‌روزرسانی که در این ماه عرضه می‌شود، حالت‌های تازه‌ای نیز به سیاره‌ی Geonosis اضافه خواهد کرد. تا حالا حالت‌های Blast، Custom Arcade و Heroes vs. Villains به این سیاره افزوده شده و شاهد نبردهای شلوغ‌تر در محیطی کوچک‌تر هستیم.

از دیگر محتویاتی که در چند هفته‌ی آینده به بازی اضافه خواهد شد، می‌توان به شخصیت جدید آناکین اسکای واکر (Anakin Skywalker) اشاره کرد. همچنین یک حالت که در نسخه‌ی اول بازی در دسترس کاربران بود، به‌زودی به بازی افزوده می‌شود. در جریان این حالت، کاربران با فتح یک نقطه، پیروز می‌شوند. شما می‌توانید در اینجا به مطالعه‌ی نقد و بررسی اختصاصی بازی به قلم حسین غزالی بپردازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید