به‌روزرسانی جدید بازی Stardew Valley برای نینتندو سوییچ منتشر شد

۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

استودیوی کانسرند ایپ (Concerned Ape) به تازگی به‌روزرسانی جدید بازی Stardew Valley را برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار داده است که در ادامه با جزئیات آن آشنا خواهیم شد. اگر از طرفداران این بازی هستید، با ما همراه باشید.

Stardew Valley از سری عناوین شبیه‌سازی کشاورزی است که در ابتدا چندان موفق نبود اما سازندگان با انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف و جذاب به طرفداران آن اضافه کردند به گونه‌ای که اکنون این عنوان را می‌توان یکی از برترین بازی‌های شبیه‌سازی دانست. حالت‌های مختلف و جالبی در این بازی وجود دارند که هرکدام از آن‌ها بازی‌بازان را ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد. اخیرا یک به‌روزرسانی با هدف اضافه شدن حالت بتل رویال به بازی عرضه شده بود که اطلاعات مربوط به آن را می‌توانید از طریق این صفحه مطالعه کنید.

حال کانسرند ایپ به‌روزرسانی دیگری را در دسترس طرفداران قرار داده که خبری خوشحال‌کننده برای آن‌ها است. به نظر می‌رسد که نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان دارای مشکلاتی از جمله افت فریم بوده که به‌ وسیله‌ی این به‌روزرسانی تمامی آن‌ها رفع خواهد شد. همچنین این استودیو از انتشار یک به‌روزرسانی دیگر با هدف رفع مشکلات بخش چندنفره خبر داد که به زودی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت.

گفتنی است که بازی Stardew Valley هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ویتا، IOS و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید