تهیه‌ کننده‌ی Mortal Kombat 11: نسخه‌ی نینتندو سوییچ واقعاً فوق العاده است

۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰

احتمالاً Mortal Kombat 11 یکی از غافلگیر کننده‌ترین بازی‌های معرفی شده برای نینتندو سوییچ محسوب می‌شود. این یعنی پس از ۱۲ سال غیبت، دوباره شاهد عرضه‌ی مجموعه‌ی Mortal Kombat برروی کنسول‌های نینتندو هستیم. حال به تازگی تهیه کننده‌ی بازی اطلاعات جالبی را از این نسخه منتشر کرده است.

در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Game Revolution، آقای ترور تراب (Trevor Traub) در مورد نسخه‌ی نینتندو سوییچ چنین گفت:

راستش را بخواهید، من واقعاً نسخه‌ی نینتندو سوییچ را دوست دارم. من کنترلر جوی-کان را بیشتر از آن‌چه که فکر می‌کردم دوست دارم. ما در تلاش هستیم تا به تمام افرادی که می‌توانیم دسترسی پیدا کنیم؛ به همین دلیل، قصد داریم تا از این فرصت بهره ببریم.

در ادامه، آقای تراب توضیج داد که کاهش گرافیکی نسخه‌ی نینتندو سوییچ برروی نرخ فریم تاثیری نخواهد داشت. وی اضافه کرد که تیم توسعه دهنده، برخی از جزئیات محیطی بازی را کاهش داده است؛ اما با این‌حال، بازی هنوز هم فوق العاده به نظر می‌رسد.

برخی از جزئیات محیطی کاهش پیدا کرده‌اند تا بازی به خوبی برروی نینتندو سوییچ اجرا شود. محصول نهایی واقعاً فوق العاده است. ما به صورت داخلی آن را توسعه نمی‌دهیم. استودیوی شیور (Shiver) در حال ساخت آن است. در واقع آن‌ها همزمان با ما در حال توسعه‌ی بازی هستند؛ پس به نحوی این یک همکاری است. هیچکدام از نسخه‌های بازی اولویت خاصی ندارند.

خوشبختانه به نظر می‌رسد که شرکت سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر (Warner Bros. Interactive Entertainmant) قصد دارد تا تجربه‌ی مشابهی را برروی تمام پلتفرم‌ها ارائه دهد؛ به همین خاطر، تمام نسخه‌های بازی به صورت موازی در حال ساخت هستند و شاهد هیچ اولویت خاصی نخواهیم بود.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه (۲۳ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از تمام اخبار منتشر شده در طی رویداد شب گذشته، بهاین‌جا مراجعه کنید.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید