Sekiro Shadows Die Twice از قابلیت HDR پشتیبانی خواهد کرد

PC ، PS4 ، PS4 Pro ، Xbox One ، Xbox One X ، اخبار ، اخبار بازی ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

Sekiro Shadows Die Twice بازی جدید استودیوی فرام سافتور است که با کمک شرکت اکتیویژن علاوه بر کنسول‌های نسل هشتم، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه می‌شود. این بازی نسبت به سایر بازی‌های ساخته شده توسط استودیوی فرام سافتور، یک تفاوت عمده دارد؛ Sekiro Shadows Die Twice اولین بازی استودیوی فرام‌سافتور است که از قابلیت HDR پشتیبانی خواهد کرد.

با عرضه‌ی کنسول‌های میان نسلی، بحث پشتیبانی از HDR به موضوع داغی میان بازی‌بازان تبدیل شد. همان‌طور که می‌دانید بازی‌هایی که از قابلیت HDR پشتیبانی می‌کنند، دارای رنگ‌های بهتر و در مجموع از نظر بصری دارای کیفیت بهتری نسبت به رزولوشن استاندارد هستند.

در جریان نمایش گیم‌پلی بازی توسط وب‌سایت Game informer، هنگامی که کاربران در رابطه با عملکرد بازی سوال کردند، وب‌سایت Game Informer این گونه پاسخ داد که آن‌ها نمی‌توانند اطلاعات دقیقو مطمئنی از عملکرد بازی بدهند اما به این نکته اشاره کرده‌اند که احتمالا بازی بر‌روی ۶۰ فریم اجرا خواهد. اما جالب اینجاست که آن‌ها رسما تایید کرده‌اند که عنوان Sekiro Shadows Die Twice، اولین بازی استودیوی فرام سافتور است که از قابلیت HDR پشتیبانی خواهد کرد.

به بیان ساده‌تر بازی‌بازانی که دارای نمایشگرهای ۴K بوده و نمایشگرهای آن‌ها زا قابلیت HDR پشتیبانی می‌کند، قادر خواهند بود بازی Sekiro Shadows Die Twice را به صورت HDR واقعی بر‌روی کنسول‌های میان نسلی و البته رایانه‌های شخصی تجربه کنند؛ دقیقاً بر خلاف بازی‌هایی به مانند Red Dead Redemption 2 که دارای HDR واقعی نیست و در تحلیل فنی این بازی نیز به این موضوع اشاره کردیم.

بازی Sekiro: Shadows Die Twice در تاریخ جمعه ۲ فروردین ماه ۱۳۹۸ (۲۲ مارس ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید