نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Mortal Kombat 11 با اندکی تاخیر عرضه خواهد شد

۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵

معرفی بازی Mortal Kombat 11 را می‌توان یکی از سوپرایزهای بزرگ رویداد TGA 2018 به شمار آورد. مسلماً هنگامی که اعلام شد این بازی برای کنسول نینتندو سوئیچ نیز منتشر خواهد شد، بسیاری از هواداران و بازی‌بازان از این موضوع هیجان زده شد‌‌ه‌اند. در حالی که تاریخ انتشار دقیق نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی هنوز مشخص نیست اما به تازگی شرکت برادران وارنر تایید کرد که این نسخه مدتی پس از انتشار سایر نسخه‌ها عرضه خواهد شد.

طی روزهای گذشته، وب‌سایت‌های خرده فروشی اروپایی نظیر آمازون انگلستان، نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Mortal Kombat 11 را در و‌ب‌سایت خود لیست کرده و تاریخ انتشار آن را ماه می اعلام کرده‌اند. از طرفی در برخی وب‌سایت‌های خرده فروشی دیگر به مانند JB Hi-Fi اعلام شد که نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی به زودی منتشر خواهد شد.

این موضوع باعث شد تا شرکت برادران وارنر نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد. این شرکت رسماً اعلام کرد که نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Mortal Kombat 11 مدتی پس از انتشار سایر نسخه‌های بازی عرضه خواهد شد. اگرچه باز هم تاریخ انتشار دقیق این نسخه مشخص نیست و شرکت برادران وارنر در زمان لازم تاریخ انتشار دقیق آن را اعلام خواهد کرد. با توجه به زمان عرضه‌ی پورت نینتندو سوییچ بازی‌هایی به مانند Skyrim، ممکن است عرضه‌ی بازی Mortal Kombat 11 بر‌روی این کنسول حتی تا پایان سال ۲۰۱۹ نیز به طول بیانجامد.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه (۲۳ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از تمام اخبار منتشر شده در طی رویداد رونمای رسمی بازی، به این‌ نشانی مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید