شرکت باندای نامکو از نسخه‌ی محدود Dark Souls Trilogy رونمایی کرد

۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) از نسخه‌ی بسیار محدود Dark Souls Trilogy رونمایی کرده است. این نسخه از بازی که در حال حاضر تنها در کشور انگلستان قابل خرید است، با قیمت ۴۵۰ یورو به بازار عرضه خواهد شد.

این نسخه از بازی شامل تمامی بازی‌های سری Dark Souls و تمامی بسته‌های الحاقی منتشر شده برای آن‌ها می‌شود. به عبارت دیگر با خرید این نسخه، موارد زیر به شما داده خواهد شد:

  • بازی Dark Souls Remastered ( این نسخه شامل بسته‌ی الحاقی Artorias of the Abyss می‌شود)
  • بازی Dark Souls II: Scholar of the First Sin ( این نسخه شامل بسته‌ی الحاقی Crown of the Sunken King، بسته‌ی الحاقی Crown of the Old Iron King و بسته‌ی الحاقی Crown of the Ivory King می‌شود)
  • بازی Dark Souls III: The Fire Fades ( این نسخه شامل بسته‌های الحاقی Ashes of Ariandel و The Ringed City می‌شود)

در کنار تمامی بازی‌های سری Dark Souls و بسته‌های الحاقی آن‌ها، موسیقی کل سری نیز به شما داده خواهد شد. این بسته شامل یک کد برای دریافت موسیقی به صورت دیجیتالی و ۶ لوح فشرده شامل تمامی ۱۱۰ موسیقی موجود در سری می‌شود.

طبیعتا این تمام چیزی نیست که شما با پرداخت ۴۵۰ یورو دریافت خواهید کرد. این مجموعه شامل یک مجسمه‌ی Elite Knight در کنار یک Bonefire نیز می‌شود. این مجسمه ابعادی معادل ۳۴*۱۶*۲۷٫۵ سانتی‌متر خواهد داشت.

در نسخه‌ی محدود یک کتاب ۴۶۰ صفحه‌ای نیز قرار داده شده است که اطلاعات کاملی از تمامی تجهیزات، آیتم‌ها، مناطق، دشمنان و NPCهای بازی در آن ذکر شده است. این کتاب نقشه‌ی کاملی از هر ۳ نسخه‌ی بازی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

شرکت باندای نامکو تایید کرده است که تنها ۲۰۰۰ عدد از این نسخه‌ی ویژه تولید و به صورت هم‌زمان به بازار عرضه خواهد شد. تصویر کامل این نسخه را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید