تاریخ انتشار بازی The Hong Kong Massacre مشخص شد

۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

پس از مدت‌ها انتظار، سازندگان بازی The Hong Kong Massacre بالاخره تاریخ دقیق انتشار آن را مشخص کردند. اگر از طرفداران عناوین شوتر هستید، این مطلب را از دست ندهید.

The Hong Kong Massacre از سری عناوین جذاب شوتر است که سازندگان در ساخت آن از بازی‌هایی مانند of Hotline Miami و یا Max Payne الهام گرفته‌اند. این عنوان حدود پنج سال پیش معرفی شد اما تا امسال به دلایل مختلف در دسترس قرار نگرفت. سازندگان این بازی سال گذشته به معرفی دوباره‌ی آن پرداختند و تریلری از آن منتشر شد که می‌توانید آن را از طریق این صفحه مشاهده کنید.

این بازی داستانی از کشور هنگ کنگ را روایت می‌کند و شما باید با در دست داشتن انواع سلاح‌ها و مهارت‌های مختلف به رقابت با دشمنان خود بپردازید و یکی از جذاب‌ترین بازی‌های این سبک را تجربه کنید.

ابتدا سازندگان The Hong Kong Massacre برنامه‌ای برای انتشار آن برای رایانه‌های شخصی نداشتند اما در خبری خوشحال‌کننده متوجه شدیم که دارندگان این پلتفرم نیز قادر به تجربه‌ی این عنوان خواهند بود. بازی The Hong Kong Massacre در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۷ (۲۲ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید