جزییات و تاریخ انتشار فصل جدید بازی The Elder Scroll Online مشخص شد

۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

استودیوی زنی‌مکس آنلاین (ZeniMax Online Studios) تایید کرده است که جدیدترین فصل بازی The Elder Scroll Online در ماه ژوئن سال جاری در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت.

این به‌روزرسان که The Elder Scroll Online: Elsweyr نام دارد، از نظر بزرگی ابعادی معادل فصل Summerset که سال گذشته عرضه شد، خواهد داشت و اژدهایان (ِDragons) را به بازی اضافه خواهد کرد. در کنار یک ماموریت داستانی، شاهد اضافه شدن یک Trial جدید، رویداد جهانی Dragon Attack و کلاس جدید Necromancer به بازی خواهیم بود.

شرکت بتسدا (Bethesda) در توضیح این کلاس Necromancer نوشته است:

کلاس Necromancer سبک جدیدی از بازی تاکتیکی را به بازی اضافه کرده و به شما اجازه می‌دهد با احضار Undeadها و استفاده از جنازه‌های باقی مانده در محیط، بر دشمنان خود پیروز شوید. زمانی که در نقش یک Necromancer بازی می‌کنید باید با دقت هرچه تمام‌تر در محیط نبرد جایگیری کنید تا تاثیر حملات خود را به حداکثر برسانید. این موضوع ترکیب جدیدی از یک سبک تاکتیکی مرگبار را به بازی اضافه خواهد کرد.

سرزمین Elsweyr شامل محیط‌های سرسبز، دره‌ها، شن‌های سوزان و شهر بزرگ Rimmen که توسط نیروهای سلطنتی اشغال شده است، می‌شود. آن سوی مرزهای این منطقه شما با Nomadها روبه‌رو می‌شوید و در خرابه‌های باستانی که ظاهرا به حال خود رها شده‌اند، به گشت و گذار خواهید پرداخت.

فصل جدید Elsweyr بیشتر برروی اژدهایان تمرکز کرده و در طول یک سال آینده شما را به یک ماجراجویی طولانی خواهد برد. این فصل شامل چهار به‌روزرسان‌ مختلف می‌شود که در طول سال ۲۰۱۹ به تدریج عرضه خواهند شد. اولین به‌روزرسان این مجموعه، بسته‎ی الحاقی Wrathstone است که در ماه فوریه منتشر می‌شود. پس از آن، خود بسته‌ی الحاقی Elsweyr در ماه ژوئن عرضه خواهد شد. بخش سوم این فصل شامل یک بسته‌ی الحاقی با تعدادی سیاه‌چاله‌ی مختلف است که در ماه سپتامبر در دسترس قرار خواهد گرفت. این فصل از بازی با انتشار یک بخش داستانی جدید در سه ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۹ به کار خود پایان خواهد داد.

با پیش‌خرید این بسته‌ی الحاقی یک Mount زیبا به شما هدیه داده خواهد شد که بلافاصله در بازی قابل استفاده خواهد بود. همانند همیشه شما می‌توانید بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جدید بازی را در قالب چهار نسخه‌ی مختلف خریداری کنید. محتوای این بسته‌ی الحاقی نیازی به هیچ پیش‌زمینه‌ای نداشته و در زمان عرضه در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت. فصل Elsweyr در تاریخ ۱۴ خرداد ماه سال ۱۳۹۸ (۴ ژوئن سال ۲۰۱۹ میلادی) عرضه خواهد شد.

بازی The Elder Scroll Online هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. ویدئوی معرفی جدیدترین فصل بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید. جزییات کامل این فصل از بازی را می‌توانید از طریق این لینک مطالعه کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰Pدریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰Pدریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید