تریلر جدیدی از قسمت دوم Tides of War عنوان Battlefield V منتشر شد

۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰

بنا بر اعلام استودیو دایس (DICE) قسمت دوم Tides of War با نام Lightning Strikes در هفته‌ی جاری منتشر خواهد شد. حال این استودیو تریلر جدیدی را از قسمت دوم این عنوان برای بازی‌بازان منتشر کرده است که در آن به بررسی ویژگی‌های شاخص موجود در این قسمت جدید می‌پردازد.

علاوه بر اضافه شدن چند حالت متنوع و محبوب به عنوان Battlefield 5، پس از انتشار قسمت دوم Tides of War این بازی با نام Lightning Strikes ویژگی‌های جدیدی را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد. همچنین قرار است در ماه آینده شاهد تسلیهات و ارتش‌های ترکیبی نیز باشیم.

در همین راستا به تازگی شرکت دایس اولین تریلر از قسمت دوم این عنوان را منتشر کرده است که می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید. این محتوای الحاقی در هفته‌ی جاری در دسترس تمامی بازی‌بازان قرار خواهد گرفت و تجربه‌ی جدیدی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

پس از انتشار Lightning Strikes موارد زیادی به این بازی اضافه می‌شوند، به طور مثال ابزار‌ها، سلاح‌ها، ماشین‌های جدید و دو حالت محبوب طرفداران سری Battlefield یعنی Rush به همراه Squad Conquest به این عنوان اضافه خواهد شد.

حالت Squad Conquest برای تمام بازی‌‎بازان از تاریخ ۲۷ دی ماه (۱۷ ژانویه) تا تاریخ ۱۰ بهمن ماه (۳۰ ژانویه) در دسترس قرار خواهد گرفت. در این حالت دو تیم که هر کدام هشت عضو دارند در مقابل دو تیم هشت عضو دیگر قرار می‌گیرند و با یکدیگر مبارزه می‌کنند یعنی در واقع ۳۲ بازی‌بازدر زمین وجود دارند. شما باید سه پرچم که هر کدام محدوده‌ی خاصی را تشکیل می‌دهند، به همراه هم‌تیمی‌هایتان از چنگ دشمنان دربیاورید و در مقابل حمله‌ی دشمنان برای گرفتن پرچم‌ها از آن‌ها دفاع کنید. این حالت در مقیاس کوچک شده‌ی سه نقشه‌ی معروف عنوان Battlefield 5  یعنی Arras و Rotterdam و Hamada قابل اجرا خواهد بود. اگر شما علاقه‌مند به چالش‌های هفتگی و بالا‌ بردن سطح خود به صورت مستمر هستید، این حالت یکی از مناسب‌ترین سبک‌های بازی برای شماست.

همچنان به نظر می‌رسد که طرفداران قسمت چندنفره‌ی بازی باید برای انتشار بخش Combined Arms صبر خود را بیشتر کنند. این بخش ماه آینده در دسترس قرار خواهد گرفت و استودیو دایس هنوز تاریخ انتشار دقیقی از این قسمت را برای بازی‌بازان اعلام نکرده است. هواداران این عنوان نیز امیدوارند در هنگام انتشار این بخش، استودیو دایس بتواند خواسته‌های آن‌ها را برآورده کرده و مزد صبر آن‌‌ها را به خوبی بدهد.

همچنین قرار است در ماه مارس میلادی نیز تریلر کوتاهی از بخش Firestorm که همان قسمت Battle Royal بازی محسوب می‌شود، منتشر شود که مسلما می‌تواند خبر خوبی برای هواداران این عنوان باشد.

در نهایت قسمت دوم Tides of War عنوان Battlefield V با نام Lightning Strikes در تاریخ  ۲۷ دی ماه سال ۱۳۹۷ (۱۷ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید در ادامه جدیدترین تریلر منتشر شده از قسمت دوم Tides of War را مشاهده کنید. به علاوه می‌توانید پیش از خرید این بازی به نکاتی که باید قبل از خرید Battlefield V بدانید توجه کنید. علاوه بر این می‌توانید نقدوبررسی این بازی را از اینجا مطالعه کنید. برای اطمینان بیشتر از خرید این بازی، میتوانید ویدئوی تحلیل‌ فنی این عنوان را نیز ببینید.

دریافت ویدئو یا کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید