Resident Evil 2 بر‌روی پایین‌ترین تنظیمات گرافیکی، کاملاً مشابه نسخه‌ی پلی‌استیشن ۱ به نظر‌ می‌رسد

۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰

دیگر زمان زیادی به انتشار بازی محبوب و مورد انتظار Resident Evil 2 Remake باقی نمانده و در حال حاضر بسیاری از بازی‌بازان، مشغول تجربه‌ی نسخه‌ی دموی این بازی هستند. اگرچه نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Resident Evil 2 Remake با تنظیمات گرافیکی متعددی همراه خواهد بود اما جالب است بدانید اگر تمام تنظیمات گرافیکی را به پایین‌ترین سطح ممکن تغییر دهید، بازی از نظر گرافیکی دقیقاً مشابه نسخه‌ی پلی‌استیشن ۱ آن خواهد شد.

بازی Resident Evil 2 برای نخستین بار ۲۰ سال پیش برای کنسول پلی‌استیشن ۱ عرضه و سپس برای کنسول‌های نینتندو ۶۴ و گیم کیوب پورت شد. کپکام طی کنفرانس E3 2018 و در خبری غافل‌گیر کننده، از نسخه‌ی باز‌سازی شده‌ی این بازی رونمایی کرد. کپکام Resident Evil 2 را به صورت کامل باز‌سازی کرده و تنها شاهد یک ریمستر ساده نیستیم. بر اساس آن‌چه که تا به حال از این بازی مشاهده کردیم، Resident Evil 2 Remake  از نظر گرافیکی واقعاً شگفت انگیز است.

بازی Resident Evil 2 Remake بر‌روی کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX2080Ti، رزولوشن ۴K و در بالاترین تنظمیات گرافیکی، با نرخ فریم ۶۰ اجرا می‌شود. البته لازم به نگران نیست زیرا تنظیمات گرافیکی مختلفی در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی وجود دارد که اگر سیستم قدرتمندی در اختیار ندارید، می‌توانید با اعمال تغییراتی در آن‌ها، تجربه‌ی بهتر و پایدارتری از بازی داشته باشید.

بسیاری از بازی‌بازان کنکجاو هستند که بدانند بازی Resident Evil 2 Remake بر‌روی پایین‌ترین تنظیمات گرافیکی،  با چه کیفیتی اجرا خواهد شد. شاید برای شما نیز جالب باشد که بدانید اگر تمام تنظیمات گرافیکی را به پایین‌ترین سطح ممکن تغییر دهید، بازی از نظر گرافیکی دقیقاً مشابه نسخه‌ی پلی‌استیشن ۱ آن به نظر می‌رسد. شما می‌توانید تصاویر مربوط به این موضوع را در قسمت پایین مشاهده کنید:

بازی Resident Evil 2 Remake در تاریخ جمعه ۵ بهمن ماه ۱۳۹۷ (۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد. در پایان شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازی به مطالعه‌ی پیش نمایش گیمفا با عنوان بازگشت به دومین اقامتگاه شیطان | پیش نمایش بازی Resident Evil 2 Remake و به قلم مصطفی زاهدی بپردازید.

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید