تاریخ انتشار عنوان Devotion مشخص شد

۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰

به تازگی شرکت Red Candle Games، تاریخ انتشار بازی Devotion را برای رایانه‌های شخصی اعلام کرده است. این عنوان به طور رسمی در اواسط ماه آینده عرضه خواهد شد.

بازی Devotion عنوانی اول شخص در سبک ترسناک است و برای اولین بار شرکت توسعه‌دهنده‌ی این بازی یعنی Red Candle Games در تیر ماه (جولای) سال گذشته میلادی این عنوان را برای رایانه‌های شخصی معرفی کرد. سازندگان قصد داشند تا این عنوان را تا اواخر سال میلادی گذشته به بازی‌بازان عرضه کنند، اما انتشار این بازی با تاخیر مواجه شد و شاهد عرضه‌ی این عنوان در اواسط ماه آینده خواهیم بود.

داستان این بازی ترسناک، دهه‌ی ۸۰ میلادی در تایوان اتفاق می‌افتد و داستان خانواده‌ای سه نفره را شرح می‌دهد که دین نقش مهمی را در زندگی روزانه‌ی آن‌ها ایفا می‌کند. آن‌ها در یک خانه‌ی قدیمی و خاطره‌انگیز در دهه‌ی ۸۰ میلادی به طور کاملا عادی زندگی می‌کنند.

ناگهان طی یک اتفاق ناگوار خانه‌ای که با عشق و شادی پر شده بود را به کابوسی ترسناک مانند یک جهنم تبدیل می‌کند که با فریب خوردن افراد خانواده به فضایی خالی از سکنه و محدود تبدیل شده است. شما در بازی با معما‌های زیادی روبه‌رو خواهید شد و ماجراجویی‌های بسیاری را پیش رو خواهید داشت؛ هر چه جلوتر بروید به اسرار این خانواده‌ی ظاهرا عادی پی می‌برید.

در نهایت عنوان Devotion در تاریخ ۲۴ بهمن ماه (۱۳ فوریه) برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0
PC
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید