گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

به‌روزرسانی نسخه‌ی ۱.۱.۳ عنوان Fighting EX Layer منتشر شد

به‌روزرسانی نسخه‌ی ۱.۱.۳ عنوان Fighting EX Layer منتشر شد

در جدیدترین اقدام شرکت تو‌‎سعه‌دهنده‌ی آریکا (Arika)، این شرکت به‌روزرسان جدیدی را برای بازی Fighting EX Layer منتشر کرده است که علاوه بر ویژگی‌های تازه‌ای که به این عنوان اضافه شده است، تغییرات اساسی و رفع مشکلات این بازی را نیز به دنبال داشته است.

به گفته‌ی شرکت توسعه‌دهنده‌ی آریکا، نسخه‌ی ۱.۱.۳ به‌روزرسانی عنوان Fighting EX Layer اخیرا در دسترس کاربران قرار گرفته است و بازی‌بازان می‌توانند با دریافت این به‌روزرسانی از ویژگی‌هاذ و تغییرات جدید این بازی بهره‌مند شوند.

به‌روزرسانی نسخه‌ی ۱.۱.۳ این عنوان در تاریخ ۲۰ دی ماه (۱۰ ژانویه) در دسترس کاربران پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار گرفته است.

در این نسخه‌ از به‌روزرسانی ویژگی‌های زیادی به Fighting EX Layer اضافه شده است. به طور مثال حالت رویداد یکی از آن‌ها است. حالت رویداد (Event Mode) به شما این امکان را می‌دهد که با انجام دادن چالش‌های مختلف در بازی به امتیازات و مزایای زیادی دست پیدا کنید. این رویداد‌ها به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه است و شما می‌توانید به صورت دلخواه در هر یک از آن‌ها شرکت کنید. لازم به ذکر است که این ویژگی تنها در نسخه‌ی Arcade این عنوان موجود است.

همچنین مشکلات سرور‌های بازی در بخش آنلاین یرطرف شده است به خصوص در زمانی که اتصال شما به اینترنت ضعیف بود باعث می‌شد تا تصاویر به درستی برای شما دیر ارسال شوند که در این موضوع نیز بهبود حاصل شده است. البته این مشکل تنها در نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ برطرف شده است.

به علاوه در هنگام استفاده از سرویس NESiCA آخرین مسابقه‌ی شما با هر شخصیتی که با آن در حال مبارزه بودید، ذخیره می‌شود و پس از آن می‌توانید به ادامه‌ی مسابقه ادامه دهید. البته این ویژگی نیز در نسخه‌ی Arcade این عنوان موجود است.

علاوه بر این تغییراتی در گیم‌پلی بازی نیز ایجاد شده است که با توجه به اعتراض بازی‌بازان پس از به‌روزرسانی نسخه‌ی ۱.۱.۱ این عنوان مبنی بر سخت‌تر شدن کنترل بازی، سازندگان این عنوان سعی کردند تا در به‌روزرسانی نسخه‌ی ۱.۱.۳ این بازی مشکلات و تغییراتی را در بازی اعمال کنند.

عنوان Fighting EX Layer در تاریخ ۷ تیر ماه (۲۸ ژوئن ۲۰۱۸) برای کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است. شما می‌توانید هم‌اکنون جدیدترین به‌روزرسانی این عنوان را با هدف بهبود عملکرد و ایجاد تغییرات در بازی دریافت کنید.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

ADS

عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت