اولین تصویر از شخصیت اسکورپیون بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد

۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰

معرفی بازی Mortal Kombat 11، یکی از سوپرایزهای بزرگ مراسم TGA 2018 بود. از زمان معرفی بازی تا به حال جزییات اندکی از این بازی در دسترس قرار گرفته و حال به تازگی استودیوی ندررلم اولین تصویر از شخصیت محبوب این سری یعنی اسکورپیون (Scorpion) را منتشر کرده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اسکورپیون یکی از شخصیت‌هایی است که معمولا لباس کاملاً زرد به تن دارد اما در ظاهر جدید وی، مشاهده‌ می‌کنیم که رنگ قرمز نیز به لباس او اضافه شده است. شما می‌توانید اولین تصویر کامل منتشر شده از شخصیت محبوب اسکورپیون را در قسمت پایین مشاهده کنید:

« اعضای Shirai Ryu فرار نمی‌کنند، ما می‌جنگیم»

۱۷ ژانویه منتظر رونمایی از گیم‌پلی و شخصیت‌های بازی Mortal Kombat 11 باشید

طی روزهای گذشته اعلام شد که در ماه ژانویه، یک رویداد بسیار مهم با محوریت بازی Mortal Kombat 11 برگزار خواهد شد که معارفه‌ی رسمی بازی، در این رویداد انجام می‌گیرد. طی این رویداد که در تاریخ ۲۷ دی ماه سال ۱۳۹۷ (۱۷ ژانویه سال ۲۰۱۹) برگزار می‌شود، شاهد انتشار اولین تریلر گیم‌پلی و همچنین جزئیات بیشتری از شخصیت‌های بازی خواهیم بود.

بازی Mortal Kombat 11 درتاریخ ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ (۲۳ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین اگر علاقه دارید تا این بازی را پیش از زمان عرضه تجربه کنید، بهتر است نسخه‌ی بتا را در نظر بگیرید. به علاوه اخیراً از طرح روی جلد این بازی نیز رونمایی شده است که می‌توانید آن را به همراه سایر اخبار بازی در وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید