بازی‌های جدید سرویس پشتیبانی از نسل قبل اکس‌باکس وان معرفی شدند

۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

شرکت مایکروسافت همچنان در حال افزودن بازی‌های جدید به سرویس پشتیبانی از نسل قبل است. حال همان‌طور که انتظار می‌رفت، عناوین جدید این سرویس توسط آقای لری هرب (Larry Hryb)، ملقب به میجیر نلسون (Major Nelson)، معرفی شده‌اند.

همان‌طور که می‌دانید، هم‌اکنون اکثر بازی‌های محبوب و مهم کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ برروی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت نیز در دسترس قرار دارند. پس شاید عناوینی که از این به بعد اضافه می‌شوند، به اندازه‌ی بازی‌های پیشین مطرح و موفق نباشند.

حال بیایید به بازی‌های معرفی شده بپردازیم. لیست عناوین این ماه سرویس پشتیبانی از نسل قبل شامل Fuel ،Rayman: Raving Rabbids و Battlestations Pacific می‌شود.

بازی Fuel یک عنوان مسابقه‌ای در فضایی آخر زمانی است که به عنوان یکی از بزرگترین عناوین جهان باز محسوب می‌شود. عنوان Rayman: Raving Rabbids نیز از آن بازی‌هایی است که با داشتن ۷۵ مینی گیم مختلف، در مهمانی‌ها حسابی لذت بخش خواهد بود. در نهایت به بازی تاکتیکی Battlestations Pacific می‌رسیم که در جنگ جهانی دوم جریان دارد و با ارائه‌ی دو بخش تک نفره‌ی کامل برای نیرو‌های ژاپنی و آمریکایی، به شما اجازه می‌دهد تا این واقعه را از دید هر دو طرف تجربه کنید. بازی‌های مذکور هم‌اکنون برروی سرویس پشتیبانی از نسل قبل اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید