نسخه‌ی محدود Artyom Edition بازی Metro Exodus معرفی شد

۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰

به تازگی نسخه‌ی محدود Artyom Edition بازی Metro Exodus معرفی شده که محتویات ارزش‌مند و فوق العاده‌ای را در دسترس کاربران و طرفداران این بازی قرار می‌دهد.

همان‌طور که اطلاع دارید، در چند روز اخیر شاهد انتشار اطلاعات و جزئیات جدیدی از بازی مورد انتظار Metro Exodus بودیم که قرار است تقریبا یک ماه دیگر، به صورت رسمی منتشر شود. طرفداران این اثر بی‌صبرانه منتظر تجربه‌ی بازی Metro Exodus هستند و می‌خواهند بدانند که داستان این نسخه‌ی جدید به کجا خواهد رسید. برای باری دیگر کاربران در نقش شخصیت دوست داشتنی آرتیوم (Artyom) قرار خواهند گرفت و بازی در همان محیط‌های آخرالزمانی دنبال می‌شود. اما این بار با یک عنوان جهان باز و گسترده طرف هستیم که هر نقطه از آن، از جزئیات و اهمیت بالایی برخوردار است.

در جریان انتشار جدیدترین اخبار این بازی، به تازگی نسخه‌ی محدود Artyom Edition عنوان Metro Exodus معرفی شده که محتویات آن، از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و بسیار ارزش‌مند هستند. سازندگان این اثر برای آشنایی بیشتر با این نسخه‌ی محدود، یک تریلر هم منتشر کرده‌اند که در جریان آن، نویسنده‌ی داستان‌های سری بازی Metro یعنی دیمیتری گلوخوفسکی (Dmitry Glukhovsky) اطلاعاتی را در باره‌ی جزئیات این نسخه‌ی محدود، به کاربران ارائه می‌دهد.

طبق گفته‌های دیپ سیلور (Deep Silver) این نسخه‌ی محدود شامل محتویاتی مثل یک ماسک متعلق به شخصیت آرتیوم به همراه یک فیلتر، نقشه‌ی مخصوص ماجراجویی‌های آرتیوم و فندک گازی پرکاربرد وی و ساعت محبوب Nixie خواهد بود. همچنین دارندگان این نسخه، یک پلاک جنگی ویژه و انحصاری با نام و جزئیات همان شخص به همراه امضای دیمیتری گلوخوفسکی دریافت می‌کنند که واقعا ارزش‌مند به نظر می‌رسد و می‌تواند نظر هر یک از طرفداران این اثر را به خود جلب کند. نکته‌ی جالب اینجاست که تمامی محتویات ذکر شده، به طور دست‌ساز ساخته شده‌اند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. در نهایت مشخص شد که نسخه‌ی محدود Aurora Edition نیز در این نسخه‌ی Artyom Edition موجود خواهد بود.

تصویری از محتویات این نسخه:

در ادامه مدیر برند جهانی شرکت دیپ سیلور یعنی هیو بینن (Huw Beynon) در رابطه با این نسخه‌ی محدود و ویژه توضیحاتی را به طرفداران ارائه داد:

برای ساخت و جمع آوری این نسخه‌ی بسیار ویژه، با هنرمندان شرکت DB Props و شرکت فیلم‌سازی Shepperton Studios رابطه کاری جدیدی را برقرار کردیم. تمامی آیتم‌ها و محتویاتی که درون این نسخه گنجانده شده‌اند، به صورت دست ساز خواهند بود و کیفیت بالای آن‌ها را نمی‌توان انکار کرد. ما همیشه می‌دانستیم که نمی‌توان ساعت Nixie را به صورت یک ماکت به دست کاربران رساند و از این رو تصمیم گرفتیم تا خودمان آن را بسازیم.

سازندگان بازی تاکید کردند که به هیچ وجه نسخه‌ی Artyom Edition برای فروش در نظر گرفته نشده و قرار نیست که هر کاربر با پرداخت مبلغی، به این مجموعه‌ی ارزش‌مند دست پیدا کند. در واقع فقط ۱۰ نسخه از این مجموعه‌ ساخته شده و تنها به کاربرانی تعلق خواهد گرفت که واجد شرایط شرکت دیپ سیلور هستند و از طریق جامعه‌ی کاربری و فضاهای مجازی، انتخاب خواهند شد. انتخاب این کاربران از همین امروز تا زمان انتشار بازی، مشخص می‌شود.

بازی Metro Exodus در تاریخ ۲۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (۱۵ فوریه سال ۲۰۱۹) به طور رسمی برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید ویدئوی مربوط به نسخه‌ی Artyom Edition را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

مطلب پیش نمایش بازی Metro Exodus که در آن تمامی اطلاعات منتشر شده از بازی تاحالا جمع آوری شده و نگاهی کلی به آن‌ها انداخته می‌شود، از اینجا قابل مطالعه است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید