تاریخ انتشار بازی Metroid Prime 4 فاش شد

۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵

Metroid Prime 4 را می‌توان بدون شک یکی از مورد انتظارترین بازی‌های کنسول نینتندو سوییچ دانست؛ بازی که شرکت نینتندو هنوز تاریخ انتشار آن را اعلام نکرده و از هر گونه اطلاعات در این زمینه محافظت می‌کند. اما به تازگی یک وب‌سایت خرده‌فروشی جمهوری چک، بازی Metroid Prime 4 را لیست کرده و تاریخ انتشار ان را فاش ساخته است.

یک وب‌سایت خرده فورشی واقع در کشور جمهوری چک، به سبک فروشگاه وال‌مارت کانادا پیش رفته و با لیست کردن بازی محبوب و مورد انتظار Metroid Prime 4، تاریخ انتشار آن را فاش ساخته است. بر اساس تصاویری که مشاهده‌ می‌کنید و به گفته‌ی وب‌سایت SuperGamer، این بازی در تاریخ جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸ (۲۹ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) عرضه خواهد شد. البته فروشگاه مورد نظر به این نکته اشاره کرده است که تاریخ اعلام شده زمانی است که بازی Metroid Prime 4 در دسترس خرده‌فروشی‌ها قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید تصاویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

اگر این موضوع حقیقت داشته باشد، بسیار منطقی است که نینتندو بازی Metroid Prime 4 را در تعطیلات سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه کند تا از این طریق بتواند فروش کنسول نینتندو سوییچ را در اواخر این سال افزایش دهد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید