رده‌‌بندی سنی The Division 2 به خشونت بالای آن اشاره دارد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰

دیگر چیزی به انتشار Tom Clancy’s The Division 2 باقی نمانده است. بنابراین تا قبل از عرضه‌ی این بازی، سازمان رده‌بندی سنی بازی‌های رایانه‌ای (ESRB)، باید بررسی‌های لازم برای مشخص کردن رده‌بندی سنی این بازی تیراندازی سوم شخص تاکتیکی را انجام دهد. 

The Division 2 به مانند نسخه‌ی اول، با دریافت رده‌بندی سنی “M” برای افراد بالغ مناسب شناخته شد. بنابر گفته‌ی ESRB، در بازی شاهد وجود صحنه‌های خشونت‌آمیز، افکت‌های خون و کلمات نامناسب خواهیم بود. می‌توانید در قسمت زیر به مطالعه خلاصه توضیحات ESRB از محتوای حاضر در The Division 2 پی ببرید.

این یک بازی تیراندازی سوم شخص تاکتیکی است که در آن بازی‌بازان کنترل یک مامور خبره را برعهده خواهند داشت و بایستی با دشمنان و جناح‌های مختلف در یک نسخه‌ی خیالی و غیرواقعی از شهر واشنگتن، به مبارزه بپردازند. بازی‌بازان از انواع سلاح‌های اتوماتیک، اسنایپر و مواد منفجره برای از میان برداشتن سربازان دشمن/اراذل در نبری بی‌رحمانه استفاده خواهند کرد. در بازی افکت‌های واقع‌گرایانه‌ای از آتش سوزی، گریه و فریاد ناشی از درد و خونریزی به چشم می‌خورد. در کات‌سین‌ها شاهد خشونت‌های بسیاری هستیم، (برای مثال، شخصیت‌ها از فاصله‌ی نزدیک مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرند و یک شخصیت بارها با یک چکش ضرباتی را وارد می‌کند.) در بازی یک ماده‌ی مخدر خیالی با نام Spice وجود دارد. همچنین آزمایشگاه‌های مختلفی برای ساخت آن‌ها در شهر دیده می‌شود. علاوه بر این، در بازی شاهد استفاده از کلمات نامناسبی هستیم.

البته اگر نسخه‌ی اول The Division را تجربه کرده باشید، به خوبی با حال و هوای آن آشنا هستید. The Division 2 یک بازی با حال و هوای کودکانه نیست اما به رغم این موضوع، برخلاف بسیاری از بازی‌های رده‌ سنی “M”، از خشونت کمتری برخوردار است.

چندی پیش بود که نسخه‌ی آلفای فنی The Division 2 برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و مورد استقبال بسیاری از بازی‌بازان قرار گرفت. آن‌طور که به نظر می‌رسد، شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به خوبی از عهده‌ی ساخت بازی برآمده است و ضمن حفظ ویژگی‌های منحصر به فرد نسخه‌ی اول، محتوای بسیاری را برای بازی‌بازان تدارک دیده است.

بازی Tom Clancy’s The Division 2 در تاریخ جمعه ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۱۵ مارس ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد.

12345678910(6 رای, میانگین آرا 8٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید