گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ارتقای سیستم آسیب‌پذیری اتومبیل‌ها در بازی DiRT Rally 2.0

ارتقای سیستم آسیب‌پذیری اتومبیل‌ها در بازی DiRT Rally 2.0

کم کم در حال نزدیک شدن به زمان انتشار بازی اتومبیل‌رانی DiRT Rally 2.0 هستیم و شرکت کدمسترز (Codemasters) اطلاعات بیشتری را در اختیار طرفداران و کاربران قرار داده است. اینبار این شرکت بزرگ بازی‌سازی، تصمیم گرفت تا جزئیاتی از سیستم آسیب‌پذیری جدیدترین عنوان در حال ساخت خود را منتشر کند. با ما همراه باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، طی چند روز اخیر اطلاعاتی از بخش Career Mode بازی منتشر شد. حال گزارشات و اخباری از سیستم‌های بازی از جمله سیستم ‌آسیب‌پذیری در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته است. به طور قطع این سیستم یکی از آیتم‌های مهم بازی‌های اتومبیل‌رانی است که حس طبیعی بودن بازی را به کاربران منتقل می‌کند. بسیاری از هواداران بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی رسمی بازی DiRT Rally 2.0 هستند تا تغییرات این سیستم را نسبت به نسخه‌ی قبلی آن مشاهده کنند.

طی گزارشی که از آقای راس گووینگ (Ross Gowing)، طراح ارشد بازی DiRT Rally 2.0، تهیه شد؛ اتومبیل‌هایی که در طی روند بازی صدمه می‌بینند، این آسیب‌ها را تا پایان مسابقات به همراه خواهند داشت. این‌طور که معلوم است، آسیب‌ها و صدمات وارد بر اتومبیل‌ها پس از اتمام مسابقات به صورت ناگهانی برطرف نخواهند شد. بازی‌بازان پیش از هر مسابقه و جدلی، ابتدا باید تصمیم بگیرند که چه مقدار از بودجه‌ی مالی خود را برای تعمیر خودرو‌های خود خرج کنند. این تصمیمات باید به‌گونه‌ای باشند تا اتومبیل‌ها در طول مسابقه خراب نشده و به بازی ادامه دهند.

طبق گفته‌های آقای گووینگ، هدف توسعه‌دهندگان بازی DiRT Rally 2.0 از در نظر گرفتن این مدل سیستم آسیب‌پذیری در مسابقات، این بوده تا بازی‌بازان و کاربران تنها به فکر نوع رانندگی خود نباشند بلکه به روشی هوشمندانه برای به پایان رساندن آن‌ها توجه کنند. شما به عنوان یک بازی‌باز باید تمامی جنبه‌های یک مسابقه‌ی اتومبیل‌رانی در طی تجربه‌ی DiRT Rally 2.0 را در نظر بگیرید و این می‌تواند حسی مهیج و شگفت‌انگیز را برای شما رغم بزند.

آقای گووینگ بیان می‌کند:

در نسخه‌ی قبلی این فرانچایز، شما به صورت خنده‌داری و با هر مدل رانندگی می‌توانستید بازی را به پایان برسانید. پس از بررسی‌ها و تحلیل‌هایی که توسط تیم سازنده انجام شد، ما تصمیم گرفتیم تا شما بازی‌بازان را نسبت به خودروهایتان مسئولیت‌پذیر کنیم، به‌گونه‌ای که خسارات وارد شده به اتومبیل‌ها برروی روند مسابقه تاثیر داشته و می‌تواند عاملی برای حذف شما از دور مسابقات باشند. پس اینبار بازی‌بازان باید قبل از مسابقات خود تامل بیشتری کرده و نسبت به وضعیت خودروهایشان آگاه باشند.

این سیستم جدید آسیب‌پذیری بسیار جالب و مهیج به نظر می‌رسد چراکه بازی‌بازان مجبور هستند تا مانند یک راننده‌ی واقعی، وضعیت اتومبیل‌های خود بررسی کنند. بسیاری از کاربران بی‌صبرانه منتظر نحوه‌ی عملکرد این سیستم در طی مسیر بازی هستند. اگر شما نیز جزو این گروه از افراد هستید، همچنان باید منتظر مانده تا شرکت کدمسترز، بازی DiRT Rally 2.0 را در تاریخ ۲ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۲۶ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) را دسترس عموم قرار دهد. این بازی اتومبیل‌رانی قرار است برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. در ضمن برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بخش Career Mode بازی، از این صفحه‌ی وب‌سایت خبری گیمفا دیدن کنید.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت