ظاهراً حساب رسمی توئیتر Alien به یک بازی جدید در این سری اشاره می‌کند

۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۵

اگر از طرفداران مجموعه‌ی Alien هستید، پس حتماً این خبر باعث خوشحالی شما خواهد شد. به تازگی حساب رسمی توئیتر این سری با انتشار یک تیزر مرموز، به یک بازی جدید اشاره کرده است.

البته هنوز مشخص نیست که آیا این تیزر با بازی Alien: Blackout ارتباط دارد یا خیر. اما نکته‌ی جالب این است که در این تیزر به آماندا ریپلی (Amanda Ripley)، شخصیت اصلی بازی ترسناک Alien: Isolation، اشاره شده است. به همین دلیل، بسیاری از طرفداران اعتقاد دارند که شاهد ساخت دنباله‌ی بازی Alien: Isolation خواهیم بود. اما چیزی که منطقی‌تر به نظر می‌رسد، احتمال حضور آماندا ریپلی در یک بازی کاملاً جدید است. طبق اطلاعات در دسترس، Alien: Blackout یک بازی چند نفره است؛ پس شاید ریپلی در این بازی نیز حضور خواهد داشت.

شما می‌توانید این تیزر را در ادامه مشاهده کنید.

دختر. شورشی. قهرمان. داستان وی ارزش روایت کردن را دارد…

شاید جالب باشد بدانید که به اعتقاد برخی از افراد، اصلاً این تیزر مربوط به یک بازی‌ ویدئویی نیست. البته دلیل مطرح شدن این موضوع نیز دلیلی منطقی دارد. در انتهای این تیزر، شاهد نقش بستن کلمات «بخوان. بازی کن. مشاهده کن» هستیم. این بخش باعث بوجود آمدن شک و تردید در میان طرفداران شده است. اما اگر قرار بود این تیزر برای معرفی یک فیلم یا کتابی جدید باشد، پس چرا کلمه‌ی «بازی کن» نیز ذکر شده است؟

سوال اصلی این نیست که با یک بازی طرف خواهیم بود یا خیر. سوال مهم این است که تیزر مذکور به چه عنوانی اشاره می‌کند. همان‌طور که می‌دانید، بازی Alien: Isolation با استقبال نسبتاً خوبی از طرف منتقدین و بازی‌بازان رو‌به‌رو شد. به همین دلیل، بعید می‌دانیم که ساخت یک دنباله‌ در برنامه‌ی صاحبان این اثر باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، به نظر می‌رسد که هدف انتشار این تیزر، اشاره به بازی جدید Alien: Blackout است.

در نهایت باید اعلام کنیم که تمام موارد ذکر شده تنها حدس و گمان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر انتشار اخبار رسمی بمانیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید