گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

رویداد ۱۴ Days of Fortnite بازی Fortnite به‌زودی برگزار خواهد شد

اخبار بازی
رویداد ۱۴ Days of Fortnite بازی Fortnite به‌زودی برگزار خواهد شد

چندی پیش به طور رسمی اعلام شد که رویداد ۱۴ Days of Fortnite بازی Fortnite به‌زودی و برای باری دیگر برگزار خواهد شد تا کاربران بتوانند دوباره به تکمیل چالش‌های هیجان انگیز آن بپردازند.

در جریان انتشار محتویات جدید برای بازی Fortnite تا قبل از شروع سال جدید میلادی، استودیو اپیک گیمز (Epic Games) یک رویداد جدید تحت عنوان ۱۴ Days of Fortnite در بازی برگزار کرد که استقبال پرشور کاربران را به همراه داشت. در جریان این رویداد، بازی‌بازان می‌توانستند به طور روزانه، چالش‌های مشخصی را به اتمام برسانند و امتیازات قابل توجه‌ای را به دست آورند. اما متاسفانه، این رویداد خیلی زودتر از زمان تعیین شده، به پایان رسید و ما دیگر شاهد آن چالش‌ها و ماموریت‌های جذاب نبودیم.

حال در جریان جدیدترین اخبار بازی، استودیو اپیک گیمز اعلام کرد که رویداد ۱۴ Days of Fortnite به‌زودی و برای باری دیگر فعال خواهد شد. در واقع در بار قبل، شبکه‌های اجتماعی و جامعه‌ی کاربران اپیک گیمز به اشتباه، تاریخ به اتمام رسیدن این رویداد را به کاربران اعلام کردند و در همان زمان، این رویداد در بازی از دسترس خارج شد. به همین علت، سازندگان بازی تصمیم گرفتند تا آیتم Equalizer را به صورت رایگان به تمامی کاربرانی که در رویداد مذکور شرکت کرده بودند، اهدا کنند و ما شاهد یک عذرخواهی تمام و کمال از سوی اپیک گیمز باشیم.

اپیک گیمز در رابطه با این موضوع اعلام کرد:

اعلام تاریخ به اتمام رسیدن این رویداد، از سوی شبکه‌های اجتماعی ما به اشتباه صورت گرفت و ناراحتی کاربران را به دنبال داشت. به نظر ما، در دسترس قرار دادن آیتم Equalizer به طور رایگان برای عذرخواهی از شما، کافی نیست و قصد داریم تا دوباره ۱۴ Days of Fortnite را در اختیار عموم قرار دهیم. همچنین حالت‌های محدودی که در زمان برگزاری این رویداد در دسترس بودند، در زمان فعال شدن دوباره‌ی آن، باری دیگر در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت.

با این وضعیت، رویداد ۱۴ Days of Fortnite برای باری دیگر و در تاریخ ۲۵ دی ماه سال ۱۳۹۷ (۱۵ ژانویه سال ۲۰۱۹) در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. همچنین کاربرانی که در آن زمان نتوانسته‌اند تا در چالش‌های بازی شرکت کرده و آیتم‌های ارزش‌مند را به دست آورند، اکنون این فرصت را دارند تا در تاریخ مذکور، در کنار دیگر دوستان خود به تجربه‌ی ماموریت‌های این رویداد هیجان انگیز بپردازند. شما می‌توانید از اینجا، به مطالعه‌ی مقاله‌ای بپردازید که در آن، حالت بتل رویال و روند فراگیر شدن آن مورد بررسی قرار می‌گیرد. پیشنهاد می‌شود برای آشنایی کلی با حالت بتل رویال Fortnite و فصل جدید آن، این مقاله را مطالعه کنید.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. PERSIAN NAZI گفت:

    من یه سوال دارم از همه دوستان و خوشحال میشم که جدی یا شوخی جوابمو بدید
    اگه فوردنایت پولی بود بازم اینهمه خواهان داشت و پلیرهاش سر به اسمون میزد ؟

    16Thumb up 2Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت