تریلر جدید Anthem به نمایش پانزده دقیقه از گیم‌پلی بازی اختصاص دارد

۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰

کمتر از یک ماه به انتشار بازی Anthem باقی مانده و حال به تازگی تریلر جدید از این بازی منتشر شده سات که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به یکی از مراحل بازی Anthem با نام Lost Arcanist.

وب‌سایت IGN به تازگی تریلر جدیدی از بازی Anthem  منتشر کردذه است که برای اولین بار شاهد گیم‌پلی یکی از مراحل بازی به صروت کامل هستیم. این ماموریت Lost Arcanist نام دارد و بازی‌بازان همراه با یک تیم کامل ( fireteam) که شامل تمام کلاس‌ها می‌شود، به انجام این ماموریت خواهند پرداخت.  از نظر بصری و طراحی هنری بازی بسیار زیبا به نظر می‌رسد اما نکته‌ی عجیب مربوط به گیم‌پلی بازی است که می‌توان به نوعی آن را مشابه بازی Destiny با تغییراتی اندک دانست. بنابراین اگر از طرفداران بازی Destiny باشید، مطمئناً از تجربه‌ی بازی Anthme نیز ناامید نخواهید شد. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی Anthem را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p (حجم ۶۵۰ مگابایت)

دانلود با کیفیت ۷۲۰p (حجم ۴۰۰ مگابایت)

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بازی Anthem در تاریخ جمعه ۳ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر از بازی Anthem، می‌توانید سایر اخبار بازی را در وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید