نویسنده‌ی سابق بازی‌های Half-Life 2 و Portal به شرکت ولو باز گشت

۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

به نظر می‌رسد ولو (Valve) برای تقویت تیم نویسندگی خود، بار دیگر به سراغ چهره‌های قدیمی و با تجربه‌ی این شرکت رفته است. گزارش‌های جدید از این موضوع حکایت دارند که پس از پیوستن جی پینکرتون (Jay Pinkerton)، حال اریک ولپا (Erik Wolpaw) نیز به شرکت ولو بازگشته است.

اریک ولپا نقش بسیار برجسته‌ای را در شرکت ولو به عهده داشته و به عنوان نویسنده‌ی همکار در پروژه‌‌های مخنلفی نظیر اپیزود‌های اول و دوم بازی Half-Life 2، بازی‌های Portal 2 ،Portal و  Left 4 Dead با این شرکت همکاری داشته است. اگرچه وی اوایل سال ۲۰۱۷ شرکت ولو را ترک کرد اما گزارش‌های جدید، از بازگشت وی به این شرکت خبر ‌می‌دهند.

حال بر اساس ایمیل‌های رد و بدل شده میان گیب نیوئل (Gabe Newl)، رئیس شرکت ولو و یک فرد ناشناس، گیب نیئول تایید کرد که اریک ولپا به شرکت ولو بازگشته‌ و حتی تایلر مک‌ویکر (Tyler McVicker)، بنیان‌گذار Valve News نیز تایید کرده است که ایمیل‌های یاد شده معتبر هستند. اوضاع وقتی جالب می‌شود که بدانید نام اریک ولپا در قسمت credits بازی Artifacts که ماه نوامبر به بازار عرضه شد، به چشم می‌خود و این بدین معنی است که اریک ولپا از مدت‌ها پیش همکاری خود با شرکت ولو را از سر گرفته است.

با وجود اینکه‌ تعداد کاربران سرویس استیم شرکت ولو روز به روز در حال افزایش است اما این شرکت طی یک دهه‌ی گذشته، تولید بازی‌های ویدئویی را متوقف کرده و حتی سری‌های محبوب خود همچون Portal ،Left 4 Dead و Half-Life را نادیده گرفته است. اگرچه ولو اوایل سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که بار دیگر به عرصه‌ی ساخت بازی‌های ویدئویی بازخواهد گشت و دو بازی Artifact وValley of Gods، تنها بخشی از بازی‌های جدیدی هستند که این شرکت قصد ساخت و عرضه‌ی آن‌ها را دارد. آن طور که مشخص است، بازگشت چهره‌های قدیمی به شرکت ولو می‌تواند نشان از این باشد که ولو برنامه‌های زیادی دارد و چه بسا در آینده‌ای نزدیک، خبرهای بیشتری از سری‌های محبوب Portal ،Left 4 Dead و Half-Life به گوش برسد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید