تاریخ انتشار بازی Legrand Legacy: Tale of the Fatebounds برای نینتندو سوییچ مشخص شد

در حالی که قرار بود بازی Legrand Legacy: Tale of the Fatebounds، سال گذشته میلادی در دسترس بازی‌بازان قرار بگیرد، اما شرکت توسعه‌دهنده این عنوان یعنی سمی‌سافت (SEMISOFT) اعلام کرده که این بازی در ماه جاری برای کنسول نینتندو سوییچ و در ماه‌های آینده برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

مسلما برای هواداران بازی‌های ژاپنی آن هم با سبک نقش‌آفرینی انتشار عناوینی مانند Legrand Legacy: Tale of the Fatebounds می‌تواند خوشحال‌کننده باشد. به گفته‌ی سازندگان این بازی، این عنوان مانند نامه‌ای عاشقانه است که تا به حال در بین تمام بازی‌های نقش‌آفرینی ژاپنی دیده‌اید.

از هویت این عنوان که بگذریم، نمی‌توان از بخش مبارزات خاص این بازی چشم‌پوشی کرد. در تمام لحظاتی که در حال مبارزه با دشمنانتان هستید، کنترل بازی در دست شما نیست و در اکثر اوقات شما باید برای ضربه زدن به دشمنان نشانه‌ای که مانند عقربه‌ی ساعت دور تا دور یک دایره می‌چرخد را فشار دهید. دکمه‌ای در پایین دایره به شما نشان داده می‌شود که با فشار دادن آن در زمان و مکان مشخص شده می‌توانید، ضربات محکمی را بر دشمنانتان وارد کنید. به زبانی دیگر می‌توان گفت، برای مبارزات این بازی از سبک کلاسیک استفاده شده است.

به دنیای Legrand خوش‌آمدید، جایی که برای به چالش کشیدن شما ساخته شده است. پر از معماهای مختلف و موجوداتی که تا به حال نظیر آن را ندیده‌اید؛ جنگ‌های ویرانگر و داستان‌های جذابی که در نهایت برای انتقام یا رستگاری رو‌به‌روی شما قرار می‌گیرد.

در نهایت عنوان Legrand Legacy: Tale of the Fatebounds در تاریخ ۴ بهمن ماه (۲۴ ژانویه) در فروشگاه نینتندو برای کنسول نینتندو سوییچ قابل دریافت خواهد بود. همچنین این عنوان بعد از انتشار برای نینتندو سوییچ تا نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت. به علاوه این عنوان هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی در دسترس است و شما می‌توانید از فروشگاه استیم این بازی را با قیمت ۱۹٫۴۹ دلار خریداری کنید.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید