گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تبلیغات درون بازی Street Fighter V برای مدتی حذف شد

تبلیغات درون بازی Street Fighter V برای مدتی حذف شد

بعد از کلی بحث و جدال سر موضوع تبلیغات درون بازی Street Fighter V، بالاخره تیم‌ سازنده تصمیم گرفت تا به این تبلیغات زجرآور برای مدتی خاتمه دهد.

بازی مبارزه‌ای Street Fighter V از همان زمان انتشار خود در سال ۲۰۱۶ میلادی موفق شد توجه بازی‌بازان و کاربران زیادی را به خود جلب کند. حال چند وقتی است که سر این بازی پر طرفدار، بحث‌ها و جدل‌هایی رخ داده است. این‌طور که به نظر می‌رسد تبلیغات درون بازی Street Fighter V دیگر از حد خود گذشته و صبر بازی‌بازان و طرفداران را لبریز کرده است. پس از اینکه کاربران با انتشار پیام‌ها و نظرات خود، نارضایتیشان را نسبت به این موضوع اعلام کردند، شرکت سازنده مدتی است که این تبلیغات را کنار گذشته و آن‌ها را از بخش‌های مختلف بازی حذف کرده است. این در حالی است که طبق گزارشات و اخبار منتشر شده، این اتفاق موقتی است و امکان بازگشت دوباره‌ی آن‌ها به بازی وجود دارد.

طبق اطلاعاتی که از وب‌سایت ایونت‌هاب (EventHubs) منتشر شده، سری اول این تبلیغات قرار بوده از تاریخ ۲۰ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۱۱ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) تا تاریخ ۴ دی ماه سال ۱۳۹۷ (۲۵ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) در بازی به نمایش گذاشته شود. اما قضیه به همین جا ختم نمی‌شود و سازنده‌ی بازی، آقای یوشینوری اونو (Yoshinori Ono)، از ظاهر بازی همراه با تبلیغات درون آن جملاتی را بیان می‌کند. او معتقد است که از طرف بعضی از بازی‌بازان و طرفداران این عنوان، پیام‌های مثبت در مورد تبلیغات دریافت کرده است. به همین دلیل به نظر می‌رسد که در آینده‌ای نه چندان دور شاهد سری جدیدی از تبلیغات درون برنامه‌ای باشیم.

بازی Street Fighter V هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر از فصل چهارم بازی Street Fighter V: Arcade Edition، از این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا دیدن کنید.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت