نسخه‌ی سوم پروژه‌ی بازسازی The Legend of Zelda: Ocarina of Time منتشر شد

۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰

بازی بشدت تحسین شده‌ی The Legend of Zelda: Ocarina of Time که به عقیده‌ی بسیاری از افراد بهترین بازی تاریخ است، در سال ۱۹۹۸ برروی کنسول N64 منتشر شد و روش طراحی و ساخت یک بازی سه بعدی ماجراجویی را به صنعت بازی‌های ویدئویی نشان داد. با توجه به محبوبیت بالای بازی، کاربری به نام CryZENx از سال ۲۰۱۶ در حال بازسازی آن بوده است.

حال به گزارش DSOGaming، هنوز توسعه‌ی این نسخه ادامه داشته و توسعه دهنده آن نیز برای سال آینده برنامه دارد. در ادامه شاهد ویدئوی منتشر شده از نسخه‌ی سوم این پروژه‌ی بازسازی خواهید بود.

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

در این ویدئو مشاهده می‌کنیم که CryZENx در حال تجربه‌ی بخش آغازین بازی است. به لطف استفاده از موتور آنریل انجین ۴ (Unreal Engine)، دهکده‌ی کاکاریکو (Kakariko Village) و دنیای بازی به همراه سایه‌های پویا، God Rays و افکت‌های Bloom به تصویر کشیده شده است. در این نسخه شما می‌توانید وارد خانه‌ی اهالی دهکده شوید، از مغازه آیتم خریداری کرده و با مردم دهکده صحبت کنید.

در ادامه، شاهد نمایش Great Deku Tree هستیم که پیش از ورود به این درخت عظیم، یک صحنه‌ی سینمایی پخش می‌شود. تمام جزئیات بازی مانند گذشته بوده ولی حالا به خاطر نورپردازی جدید، محیط بازی اتمسفر تاریک‌تری را به خود گرفته است.

به گفته‌ی CryZENx، این دمو هم‌اکنون قابل دریافت بوده و شامل دهکده کاکاریکو و معبد زمان می‌شود. البته لازم به ذکر است که این ویدئو معبد زمان را نشان نمی‌دهد. برای مشاهده‌ی آن مکان می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

CryZENx اعلام کرده است که آن‌ها قصد دارند تا در سال ۲۰۱۹ نیز برروی این پروژه کار کرده و «خط داستانی را جلوتر ببرند.» در حال حاضر شما می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی Patreon توسعه دهندگان، نسخه‌ی سوم این پروژه را به صورت رایگان دریافت کنید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید