تاریخ انتشار بازی Pikuniku مشخص شد

۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

اخیرا تاریخ انتشار بازی Pikuniku مشخص شده و شاهد عرضه‌ی این عنوان در ماه آینده خواهیم بود. این بازی با همکاری دو شرکت Sectordub که ناشر این عنوان و شرکت Devolver Digital که مسئولیت توسعه این بازی را بر عهده دارد، ساخته شده است.

بازی Pikuniku عنوانی در سبک پازلی-ماجراجویی است و با خلاقیت سازندگان این بازی و اضافه کردن سبک معمایی به جذابیت این عنوان افزوده‌اند. در دنیای این بازی همه‌ چیز آن‌گونه که به نظر می‌رسد نیست و باشما مهربان و خوشحال برخورد نخواهند کرد.

شما در این بازی شما نقش یک موجود عجیب و غریب را دارید و سعی دارید تا علاوه بر کمک به شهروندان برای رو‌به‌رو شدن با ترس‌هایشان از یک معما و توطئه بزرگ سر دربیاورید که دراین راه ماجراجویی‌های زیادی در انتظار شماست.

همه‌ی شخصیت‌های بازی به نوعی مثل شما هستند و شما قصد دارید تا دوباره شادی را به جامعه‌ی خود برگردانید. شما می‌توانید این بازی را به صورت آفلاین و تک‌ نفره یا به صورت همکاری آنلاین دو نفره تجربه کنید و از آن لذت ببرید.

عنوان Pikuniku کمتر از یک ماه دیگر یعنی در تاریخ ۴ بهمن ماه (۲۴ ژانویه ۲۰۱۹) برای کنسول نینتندو سوییج و همین‌طور رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. مطمئنا این بازی معمایی شما را سرگرم خواهد کرد. شما می‌توانید از طریق فروشگاه استیم یا فروشگاه نینتندو این بازی را پیش‌خرید کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید