شایعه: Sniper Elite V2 Remastered به زودی عرضه خواهد شد

۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

به نظر می‌رسد که سازمان رده‌بندی سنی استرالیا به اشتباه نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Sniper Elite V2 را لو داده است. این بازی دیروز در تاریخ دوشنبه ۳ دی ماه ۱۳۹۷ (۲۴ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) به ثبت رسیده است و توسط ۵۰۵ Games منتشر خواهد شد. Sniper Elite V2 Remastered توسط استودیوی ریبلیون (Rebellion) در دست توسعه قرار دارد.

بنابر اطلاعات منتشر شده از سوی سازمان رده‌بندی سنی استرالیا، Sniper Elite V2 Remastered با دریافت رده سنی +۱۵ یک بازی مولتی پلتفرم است که در آن شاهد خشونت‌ بسیار و استفاده از کلمات نامناسب خواهیم بود. علاوه بر این، بنابر گفته‌ی این سازمان، احتمال دارد که Sniper Elite V2 Remastered به یک تجربه‌ی آنلاین تبدیل شود. به غیر از این موارد جزئیات دیگری در دسترس نیست. می‌توانید در قسمت زیر به مشاهده تصویر لو رفته بپردازید.

Sniper Elite V2 عنوانی در سبک تیراندازی تاکتیکی با زاویه دوربین سوم شخص است که داستان آن در اواخر جنگ جهانی دوم به وقوع می‌پیوندد. این بازی نسخه‌ای بازسازی شده از نسخه‌ی سال ۲۰۰۵ بازی Sniper Elite است. بازی‌بازان در این عنوان در بخش‌های مهمی از جنگ جهانی دوم از نبرد برلین گرفته تا برنامه‌ی موشکی V-2 آلمان، نقش مهمی را ایفا خواهند کرد.

لازم به ذکر است که باید تا انتشار بیانیه‌ی رسمی این خبر را تنها به عنوان یک شایعه پذیرفت.

Sniper Elite V2 هم‌اکنون در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰، Wii U و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید