نسخه‌ی جدید بازی Splinter Cell در دست ساخت بود، ولی وضعیت فعلی آن نامعلوم است

۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

قطعا اگر از طرفداران سبک مخفی‌کاری هستید، با سری بازی‌های Splinter Cell آشنایی دارید. به نظر می‌رسد که نسخه‌ی جدیدی بعد از نسخه‌ی Black List در دست ساخت بوده ولی متاسفانه از وضعیت فعلی آن هیچ خبری در دسترس نیست. خانوم جید ریموند (Jade Raymond) در این رابطه توضیحاتی داده است.

بعد از این که سری بازی‌های Metal Gear Solid  تقریبا از روند عادی خود خارج شدند و حالتی آنلاین با فضایی زامبی‌محور به خود گرفتند، چشم تمام هواداران سبک مخفی‌کاری به سمت دو شخصیت سم فیشر (Sam Fisher) و مامور ۴۷ چرخید. مامور ۴۷ با بازی Hitman 2 باری دیگر بازگشت ولی سم فیشر همچنان در سکوت خبری به سر می‌برد. بعد از نسخه‌ی Black List شایعات زیادی مبنی بر ساخت یک نسخه‌ی جدید از این بازی پخش شدند ولی متاسفانه هیچ‌کدام صحت نداشتند. حتی شاهد ایستراگی جالب با محوریت این شخصیت در بازی Ghost Recon Wild Lands بودی، ولی هنوز هم خبری از نسخه‌ی جدید این بازی نداریم.

کم‌تر کسی در صنعت بازی‌های رایانه‌ای وجود دارد که با خانوم جید ریموند آشنایی نداشته باشد ولی محض اطلاع، ایشان کارگردان نسخه‌های اول و دوم بازی Assassins Creed و البته یکی از کارگردانان اصلی بازی Watch Dogs بوده است. علاوه بر این موارد، او تهیه‌کننده‌ای اصلی بازی Splinter Cell: Blacklist نیز بود. طی مصاحبه‌ای او اعلام کرد که به همراه تیمش در حال کار برروی نسخه‌ای جدید از سری Splinter Cell بوده ولی چون اکنون در شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) مشغول به کار نیست، نمی‌تواند اطلاعات بیشتری در این رابطه منتشر کند. متن دقیق صحبت‌های ایشان را می‌توانید در قسمت زیر مشاهده کنید.

بازی Splinter Cell Black List آخرین نسخه‌ای بود که منتشر شد ولی … در اصل، ما بعد از اتمام ساخت نسخه‌ی Black List، در حال کار برروی عنوان بعدی این سری بودیم ولی از آنجایی که من دیگر در شرکت یوبی‌سافت کار نمی‌کنم، نمی‌توانم اطلاعات بیشتری در این رابطه به شما بدهم.

به نظر نمی‌رسد که پروژه‌ای که خانوم ریموند و تیمش در حال توسعه بودند به کلی کنسل شده باشد ولی باید تا انتشار اخبار رسمی از طرف خود شرکت یوبی‌سافت منتظر ماند و سال ۲۰۱۹ برای معرفی این بازی سالی ایده‌آل است. امر واضحی که وجود دارد، آن است که تمامی بازی‌بازان دوست دارند تا باری دیگر در نقش سم فیشر به ماموریت بروند.

آخرین نسخه از سری بازی‌های Splinter Cell برای کنسول‌های نسل هفتم و رایانه‌های شخصی عرضه شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید